Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81
1 КУРС СВ
    111-СВ 112-СВ
  Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Історія та культура України, лекція,  Березовська В.В., ауд. 413
ІІ Вища математика, практика, Чумаченко М.М.,

ауд. 307

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 122 Фізика, лаб.,

Іванов О.Д., ауд. 101

ІІІ Англійська мова,

практика,

Романовська О.Р.,ауд. 108

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд.101

Вища математика, практика, Чумаченко М.М.,

ауд. 306

ВІВТОРОК І Історія та культура України, лекція, Березовська В.В., ауд. лек. 2
 

ІІ

Суспільство і держава, практика, Березовська В.В.,

ауд. лек. 2

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. 408

СЕРЕДА І Ділова українська мова, лекція, Турлак Л.П., ауд. лек. 2
ІІ Економічна теорія, лекція,  Коваленко С.І., ауд. лек. 2
ІІІ Суспільство і держава, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 2
ЧЕТВЕР І Суспільство і держава, практика, Березовська В.В.,

ауд. лек. 2

Фізика, лаб.,

Іванов О.Д., ауд. 101

Англійська мова,

практика,Романовська О.Р.,

ауд. 108

ІІ Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 101

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд. 108 Суспільство і держава, практика, Березовська В.В.,

ауд. лек. 2

ІІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 108 Фізика, лаб.,

Іванов О.Д., ауд. 101

П’ЯТНИЦЯ І Економічна теорія, практика, Коваленко С.І.,

ауд. лек. 2

Суспільство і держава, практика, Березовська В.В.,

ауд. 412

ІІ Суспільство і держава, практика, Березовська В.В.,

ауд. лек. 2

Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. 412

ІІІ Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. лек. 2

Економічна теорія, практика, Коваленко С.І.,

ауд. 408

3 КУРС СВ
  числ. 131-СВ 132-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Метеорологія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 408
ІІ Метеорологія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 408
ІІІ Теорія та будова судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 408
ВІВТОРОК І Англійська мова,

практика,

Желясков В.Я., ауд.106

Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 108

  Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

ІІ Англійська мова,

практика,

Желясков В.Я., ауд.106

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 108

  Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

ІІІ Англійська мова,

практика,

Желясков В.Я., ауд.106

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 108

  Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

ІV ЗАЛІК

Англійська мова, Желясков В.Я., ауд. 106/

Тихонова І.Ю., ауд. 108

   
СЕРЕДА І   Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106 Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.101

ІІ     Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд. 106 Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 101

ІІІ     Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд. 106 Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 101

IV     ЗАЛІК

Менеджмент морських ресурсів, Сорока О.М.,

ауд. 408

ЧЕТВЕР І ЗАЛІК

Менеджмент морських ресурсів, Сорока О.М.,

ауд. 411

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

 
ІІ     Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106  
ІІІ     Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106  
ІV     ЗАЛІК

Англійська мова, Желясков В.Я., ауд. 106/

Тихонова І.Ю., ауд. 108

4 КУРС СВ
  числ. 141-СМ 142-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лекція, Кратко В.М., ауд. 411
ІІ Основи охорони праці, лекція, Тірон-Воробйова Н.Б., ауд. 411
ІІІ Практика несення штурманської вахти, лекція, Слюсаренко А.І., ауд. 411
ВІВТОРОК І Морське право, лекція, Ярмоленко М.І., ауд. 411
ІІ Практика несення штурманської вахти, лекція, Слюсаренко А.І., ауд. 411
ІІІ Навігаційні інформаційні системи, лекція, Крамаренко В.В., ауд. 411
СЕРЕДА І Морське право, лекція, Ярмоленко М.І., ауд. 411
ІІ Українська мова (за професійним спрямуванням), практика, Турлак Л.П., ауд. 411 Англійська мова,

практика, Романовська О.Р., ауд. 108

ІІІ Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, лаб.,

Мітін Ю.О., ауд. 405

Англійська мова,

практика,

Романовська О.Р.,

ауд. 108

Українська мова (за професійним спрямуванням), практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ЧЕТВЕР І Морське право, лекція, Ярмоленко М.І., ауд. 408
ІІ Українська мова (за професійним спрямуванням), практика, Турлак Л.П., ауд. 408 Комерційна експлуатація судна, практика, Вертинський В.І., ауд. 306
ІІІ Комерційна експлуатація судна, практика, Вертинський В.І., ауд. 306 Українська мова (за професійним спрямуванням), практика, Турлак Л.П., ауд. 408
П’ЯТНИЦЯ І Лоція внутрішніх водних шляхів, лаб., Досковський Г.К.,

ауд. 307

Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, лаб.,

Мітін Ю.О., ауд. 405

Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 301

ІІ Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 301

Лоція внутрішніх водних шляхів, лаб., Досковський Г.К., ауд. 307 Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, лаб.,

Мітін Ю.О., ауд. 405

ІІІ Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 101

Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 301

Лоція внутрішніх водних шляхів, лаб., Досковський Г.К., ауд. 307
3 КУРС ЕСЕУ
  числ. 231-СМ 232-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Англійська мова (факульт.), практика,

Константинова Т.М., ауд. 108

Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Англійська мова

(факульт.), практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 122

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІІ   Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV   Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ВІВТОРОК І Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 408

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 408

ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211  
СЕРЕДА І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211  
ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311  
ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211  
ЧЕТВЕР І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311  
ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211  
ІІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211  
П’ЯТНИЦЯ І Суднові допоміжні установки

і системи та їх експлуатація,

лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311  
ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
4 КУРС ЕСЕУ
  числ. 241-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Електрообладнання суден, лекція, Радюков Є.М., ауд. ел./л.
ІІ Правознавство, лекція, Ярмоленко М.І., ауд. 413
ІІІ Правознавство, лекція, Ярмоленко М.І., ауд. 413
ВІВТОРОК І Українська мова за професійним спрямуванням, практика, Сорока О.М., ауд. 413
ІІ Правознавство, лекція, Ярмоленко М.І., ауд. 413
ІІІ Правознавство, практика, Ярмоленко М.І., ауд. 413
СЕРЕДА І Електрообладнання суден, лекція, Радюков Є.М., ауд. ел./л.
ІІ Правознавство, лекція, Ярмоленко М.І., ауд. 413
ІІІ Правознавство, практика, Ярмоленко М.І., ауд. 413
ЧЕТВЕР І Українська мова за професійним спрямуванням, практика, Сорока О.М., ауд. 413
ІІ Правознавство, лекція, Ярмоленко М.І., ауд. 413
ІІІ Правознавство, практика, Ярмоленко М.І., ауд. 413
П’ЯТНИЦЯ І Електрообладнання суден, лекція, Радюков Є.М., ауд. ел./л.
ІІ Правознавство, практика, Ярмоленко М.І., ауд. 413
ІІІ Правознавство, практика, Ярмоленко М.І., ауд. 413
ІV ЗАЛІК

Правознавство, Ярмоленко М.І., ауд. 413

2018-12-01T19:38:17+00:00