Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81
1 КУРС СВ
111-СВ 112-СВ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Суспільство і держава, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 3
ІІ Історія та культура України, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 3
ІІІ Англійська мова, практика,

Романовська О.Р..,

ауд. 108

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд.101

Фізичне виховання, практика,

Бондаренко І.В., с.з.

ВІВТОРОК І Історія та культура України, лекція, Березовська В.В., ауд. 408
 

ІІ

Фізичне виховання, практика,

Бондаренко І.В., с.з.

Вища математика, практика,

Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

ІІІ Вища математика, практика,

Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

Фізичне виховання, практика,

Бондаренко І.В., с.з.

ІV ЗАЛІК

Теорія та будова судна,

Вертинський В.І., ауд. 306

СЕРЕДА І Ділова українська мова, лекція, Турлак Л.П., ауд. лек. 2
ІІ Економічна теорія, лекція,  Коваленко С.І., ауд. лек. 2
ІІІ Суспільство і держава, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 2
ІV ЗАЛІК

Теорія та будова судна,

Вертинський В.І., ауд. 306

ЧЕТВЕР І Суспільство і держава, практика,

Березовська В.В., ауд. лек. 2

Фізика, лаб.,

Іванов О.Д., ауд. 101

Англійська мова,практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

ІІ Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 101

Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 108

Суспільство і держава, практика,

Березовська В.В., ауд. лек. 2

ІІІ Фізичне виховання, практика,

Бондаренко І.В., с.з.

Англійська мова, практика,

Колмикова О.О., ауд. 122

Фізика, лаб.,

Іванов О.Д., ауд. 101

П’ЯТНИЦЯ І Економічна теорія, практика,

Коваленко С.І., ауд. лек. 2

Історія та культура України,

практика,  Березовська В.В., ауд. 408

ІІ Історія та культура України, практика,

Березовська В.В., ауд. лек. 2

Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. 408

ІІІ Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. лек. 2

Економічна теорія, практика,

Коваленко С.І., ауд. 408

 

3 КУРС СВ
числ. 131-СВ 132-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд.106

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 101

ІІ Англійська мова

(факульт.), практика, Желясков В.Я., ауд.106

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 101

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

ІІІ Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. лек. 3

Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106 Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

ВІВТОРОК І Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Англійська мова (факульт.), практика, Желясков В.Я., ауд.106 Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 101

ІІ Англійська мова

(факульт.), практика, Желясков В.Я., ауд.106

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 101

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

ІІІ Англійська мова,

практика, Желясков В.Я., ауд.106

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 101

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

СЕРЕДА І Метеорологія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 408
ІІ Теорія та будова судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 412
ІІІ Навігація та лоція, лекція, Коротченков М.П., ауд. 408
ЧЕТВЕР І Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 306

Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.313 Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

ІІ Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П.,

ауд. 405

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

ІІІ Захист курсової роботи

Теорія та будова судна, ауд. 306

Тарасенко Т.В.

Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. лек. 1

П’ЯТНИЦЯ І Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.306 Англійська мова

(факульт.), практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 101

ІІ Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. лек. 1

ІІІ Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Захист курсової роботи

Теорія та будова судна, ауд. 306

Тарасенко Т.В.

 

4 КУРС СВ
числ. 141-СМ 142-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Глобальний морський зв’язок, лекція, Кратко В.М., ауд. 411
ІІ Лоція внутрішніх водних шляхів, лекція, Досковський Г.К., ауд. 411
ІІІ Навігаційні інформаційні системи, лекція, Крамаренко В.В., ауд. 411
ВІВТОРОК І Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 411
ІІ Основи охорони праці, лекція, Тірон-Воробйова Н.Б., ауд. 411
ІІІ Навігаційні інформаційні системи, лекція, Крамаренко В.В., ауд. 411
СЕРЕДА І Практика несення штурманської вахти, лекція, Слюсаренко А.І., ауд. 411
ІІ Глобальний морський зв’язок, лекція, Кратко В.М., ауд. 411
ІІІ Комерційна експлуатація судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 411
ЧЕТВЕР І Лоція внутрішніх водних шляхів, лекція, Досковський Г.К., ауд. 408
ІІ Навігаційні інформаційні системи, лекція, Крамаренко В.В., ауд. 408
ІІІ Навігаційні інформаційні системи, лекція, Крамаренко В.В., ауд. 408
П’ЯТНИЦЯ І Практика несення штурманської вахти, практика, Слюсаренко А.І., ауд. 405 Англійська мова,

практика, Романовська О.Р., ауд. 108

ІІ Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, практика,

Мітін Ю.О., ауд. 406

Практика несення штурманської вахти, практика, Слюсаренко А.І., ауд. 405
ІІІ Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 101

Англійська мова,

практика, Романовська О.Р.,

ауд. 108

Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, практика, Мітін Ю.О., ауд. 406

 

1 КУРС ЕСЕУ
211-СМ 212-СМ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Історія та культура України, лекція, Татарко І.І., ауд. 412
ІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 412

ІІІ Історія та культура України, практика, Татарко І.І., ауд. 412 Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,

ауд. 122

ВІВТОРОК І Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 407

ІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,

ауд. 122

ІІІ Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 108

Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,

ауд. 122

ІV ЗАЛІК

Англійська мова, Колмикова О.О., ауд. 122

СЕРЕДА І Безпека та охорона на

морі, лаб., Волчков В.Д.,

ауд. 202

Безпека та охорона на

морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 413

ІІ Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 413

Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 407

ІІІ Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 108

Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 407

ЧЕТВЕР І Безпека та охорона на

морі, лаб., Волчков В.Д.,

ауд. 202

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд.122 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІ Безпека та охорона на

морі, лаб., Волчков В.Д.,

ауд. 202

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд.122 Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 413

ІІІ Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. лек. 2

Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 407

П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 122

Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 411

ІІ Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 122

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд.101 Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 407

ІІІ Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 411

Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 407

ІV  ЗАЛІК

Англійська мова, Тимофєєва О.Я., ауд. 108 / Колмикова О.О., ауд. 122

 

3 КУРС ЕСЕУ
числ. 231-СМ 232-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лекція, Разінкін Р.О., ауд. 413
ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. лек. 2

ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. лек. 2

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV Захист звіту з плавпрактики

Власов І.В.

ВІВТОРОК І Англійська мова (факульт.), практика,

Константинова Т.М., ауд. 108

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика,

Найдьонов А.І., ауд. 311

ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
СЕРЕДА І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лекція, Разінкін Р.О., ауд. 412
ІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П., ауд. 306 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

IV Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ЧЕТВЕР І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

ІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
П’ЯТНИЦЯ І Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика,

Найдьонов А.І., ауд. 311

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІІ Суднові допоміжні установки

і системи та їх експлуатація,

лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

Англійська мова

(факульт.), практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 122

 

4 КУРС ЕСЕУ
числ. 241-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Електрообладнання суден, лекція, Радюков Є.М., ауд. ел./л.
ІІ Радіообладнання і зв’язок, лекція, Кратко В.М., ауд. 413
ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика, Данилян А.Г., ауд. 413
ВІВТОРОК І Судновий гідропривід, лекція, Ліпенков І.В., ауд. 413
ІІ Суднова холодильна техніка, лекція, Лихогляд К.А., ауд. 413
ІІІ Технічне використання суднових технічних засобів і безпечне несення вахти, лекція, Маслов І.З., ауд. 413
СЕРЕДА І Англійська мова, практика, Константинова Т.М., ауд. 108 Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Данилян А.Г., ауд. 211
ІІ Суднова холодильна техніка, практика, Найдьонов А.І., ауд. 122
ІІІ Радіообладнання і зв’язок, лекція, Кратко В.М., ауд. 413
ЧЕТВЕР І Технічне використання суднових технічних засобів і безпечне несення вахти, лекція, Маслов І.З., ауд. 413
ІІ Англійська мова, практика, Константинова Т.М., ауд. 306 Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд. 106

ІІІ Англійська мова, практика, Константинова Т.М., ауд. лек. 3 Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд. 106

П’ЯТНИЦЯ І Суднова холодильна техніка, лекція, Лихогляд К.А., ауд. 413
ІІ Англійська мова, практика, Константинова Т.М., ауд. лек.1 Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд. 108

ІІІ Технічне використання суднових технічних засобів і безпечне несення вахти, практика, Власов І.В., ауд. 311
2018-11-24T18:19:35+00:00