Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81
1 КУРС ЕСЕУ
211-СМ 212-СМ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Історія та культура України, лекція, Татарко І.І., ауд. 411
ІІ Історія та культура України, практика, Татарко І.І., ауд. 411 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

ІІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 411

ВІВТОРОК І Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,

ауд. 122

ІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

ІІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Фізика, лаб., Іванов О.Д., ауд. 101
СЕРЕДА І Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд.122 Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І.,

ауд. лек.3

ІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд.122 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

ІІІ Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 108

Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М., ауд. 407 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ЧЕТВЕР І Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 106

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І., ауд. 412 Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд.122 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

ІІІ Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. лек.3

Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,

ауд. 122

П’ЯТНИЦЯ І Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 101

Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М., ауд. 313

ІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М., ауд. 313

Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

ІІІ Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М., ауд. 313

Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

 

2 КУРС ЕСЕУ
числ. 221-СМ 222-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Безпека людини та навколишнього середовища, лекція, Кірсанова В.В., ауд. 413
ІІ Запобігання забрудненню морського середовища, лекція, Кірсанова В.В , ауд. 413
ІІІ Термогідродинамічні

процеси, лаб., Ярмакі А.Х.,

ауд. 412

Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В., ауд. 408 Термогідродинамічні процеси, лаб., Ракитська Н.М.,

ауд. 413

ІV Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В., ауд.412
ВІВТОРОК І Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

Термогідродинамічні процеси, лаб., Ракитська Н.М.,

ауд. 412

ІІ Англійська мова,

практика, Константинова Т.М,

ауд. 101

Термогідродинамічні процеси, лаб., Ярмакі А.Х., ауд. 412 Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

ІІІ Термогідродинамічні

процеси, лаб., Ярмакі А.Х.,

ауд. 412

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. 106

Безпека людини та навколишнього середовища,

лаб., Кірсанова В.В., ауд. 413

СЕРЕДА І Англійська мова,

практика, Константинова Т.М,

ауд. 106

Термогідродинамічні процеси, лаб.,Ярмакі А.Х., ауд. 412 Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В., ауд. 413
ІІ Англійська мова (факульт.),

практика, Константинова Т.М, ауд. 106

Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В.,ауд. 413 Англійська мова (факульт.), практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 108

ІІІ Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В., ауд. 411 Англійська мова (факульт.),

практика, Колмикова О.О.,

ауд. 122

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 413

IV Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. ЗАЛІК

Термогідродинамічні процеси,Биковець Н.П.,

ауд. 413

ЧЕТВЕР І Безпека людини та навколишнього середовища, лаб.,Кірсанова В.В.,ауд.408 Термогідродинамічні процеси, лаб., Ярмакі А.Х., ауд. 412 Англійська мова, практика, Тимофєєва О.Я.,

ауд. 120

ІІ Опір матеріалів та

основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд. 120

Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В., ауд. 408 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІІ Опір матеріалів та

основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд. 120

Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В., ауд. 408
П’ЯТНИЦЯ І Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В., ауд. 408 Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 122 Англійська мова, практика, Тимофєєва О.Я.,

ауд. 108

ІІ Англійська мова, практика, Константинова Т.М, ауд. 106 Безпека людини та навколишнього середовища, лаб., Кірсанова В.В.,ауд.408 Англійська мова, практика, Тимофєєва О.Я.,

ауд. 108

ІІІ ЗАЛІК

Термогідродинамічні процеси,Биковець Н.П., ауд. 413

Безпека людини та навколишнього середовища, лаб.,

Кірсанова В.В., ауд. 408

 

3 КУРС ЕСЕУ
числ. 231-СМ 232-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Данілян А.Г., ауд. 412
ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лекція, Разінкін Р.О., ауд. 412
ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. лек. 2

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика,

Найдьонов А.І., ауд. 311

Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. лек.2

ВІВТОРОК І Англійська мова (факульт.), практика,

Константинова Т.М.,

ауд. 108

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика,

Найдьонов А.І., ауд. 311

ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Англійська мова

(факульт.),

практика, Тимофєєва О.Я., ауд. 106

Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

СЕРЕДА І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лекція, Разінкін Р.О., ауд. 411
ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика, Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

IV Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика, Найдьонов А.І., ауд. 311
ЧЕТВЕР І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лекція, Разінкін Р.О., ауд. 411
ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
П’ЯТНИЦЯ І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І.,

ауд. 311

Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І.,

ауд. 311

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

 

3 КУРС ЕСЕУ
числ. 231-СМ 232-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Данілян А.Г., ауд. 412
ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лекція, Разінкін Р.О., ауд. 412
ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. лек. 2

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика,

Найдьонов А.І., ауд. 311

Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. лек.2

ВІВТОРОК І Англійська мова (факульт.), практика,

Константинова Т.М.,

ауд. 108

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика,

Найдьонов А.І., ауд. 311

ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Англійська мова

(факульт.),

практика, Тимофєєва О.Я., ауд. 106

Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

СЕРЕДА І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лекція, Разінкін Р.О., ауд. 411
ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика, Найдьонов А.І., ауд. 311 Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ІІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

IV Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика, Найдьонов А.І., ауд. 311
ЧЕТВЕР І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лекція, Разінкін Р.О., ауд. 411
ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
ІV Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 412

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211
П’ЯТНИЦЯ І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І.,

ауд. 311

Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лаб., Найдьонов А.І.,

ауд. 311

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211 Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

ІІІ Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П.,

ауд. 411

Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація, лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

 

3 КУРС СВ
числ. 131-СВ 132-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106 Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

ІІ Англійська мова

(факульт.), практика, Желясков В.Я., ауд.106

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 108

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

ІІІ Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106 Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 122

ІV
ВІВТОРОК І Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П.,

ауд. 405

Англійська мова (факульт.), практика, Желясков В.Я., ауд.106 Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 101

ІІ Менеджмент морських ресурсів, лекція, Сорока О.М., ауд. 408
ІІІ Електронавігаційні прилади, лекція, Даниленко О.Б., ауд. 408
ІV
СЕРЕДА І Метеорологія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 408
ІІ Навігація та лоція, лекція, Коротченков М.П., ауд. 408
ІІІ Теорія та будова судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 408
IV
ЧЕТВЕР І Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П.,

ауд. 405

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

ІІ Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П.,

ауд. 405

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 106

ІІІ Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

ІV
П’ЯТНИЦЯ І Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

ІІ Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова

(факульт.), практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 101

ІІІ Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова,

практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 106

Електронавігаційні

прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

ІV
2018-11-18T12:26:21+00:00