Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81
1 КУРС ЕСЕУ
211-СМ 212-СМ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Історія та культура України, лекція, Татарко І.І., ауд. 411
ІІ Фізичне виховання, практика,

Бондаренко І.В., с.з.

Англійська мова, практика,

Колмикова О.О., ауд. 405

ІІІ Вища математика,  практика,

Черкас О.А., ауд. 413

Вища математика, практика,

Дрожжина А.В., ауд. лек.3

ВІВТОРОК І Історія та культура України, лекція, Татарко І.І., ауд. 412
ІІ Вища математика,  практика,

Черкас О.А., ауд. 412

Фізичне виховання, практика,

Бондаренко І.В., с.з.

ІІІ Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 405

Англійська мова, практика,

Колмикова О.О.,  ауд. 122

Вища математика, практика,

Дрожжина А.В., ауд. лек.1

СЕРЕДА І Фізика, лекція, Биковець Н.П., ауд. 411
ІІ Безпека та охорона на морі,

лаб., Волчков В.Д., ауд. 202

Англійська мова, практика,

Колмикова О.О.,  ауд. 122

Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М., ауд. 407

ІІІ Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 405

Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М., ауд. 407

Англійська мова, практика,

Колмикова О.О., ауд. 122

ЧЕТВЕР І Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М., ауд. 407

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 101

Нарисна геометрія

та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М., ауд. 313

ІІ Безпека та охорона на морі,

 

лаб., Міщенко В.І., ауд. 412

Нарисна геометрія

та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М.,ауд. 313

Безпека та охорона на морі, лаб.,

Мазур Т.М., ауд. 407

ІІІ Нарисна геометрія

та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М., ауд. 313

Безпека та охорона на морі, лаб.,

Мазур Т.М., ауд. 407

Англійська мова, практика,

Колмикова О.О., ауд. 305 / лек.1

П’ЯТНИЦЯ І Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 101

Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

ІІ Безпека та охорона на морі, лаб.,

Міщенко В.І., ауд. 411

Безпека та охорона на морі, лаб.,

Волчков В.Д., ауд. 202

Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М., ауд. 407
ІІІ Безпека та охорона на морі,

лаб., Міщенко В.І., ауд. 411

Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Безпека та охорона на морі,

лаб., Волчков В.Д., ауд. 202

 

2 КУРС ЕСЕУ
числ. 221-СМ 222-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Термогідродинамічні процеси, лекція, Биковець Н.П., ауд. 413
ІІ Запобігання забрудненню морського середовища,

лекція, Кірсанова В.В , ауд. 413

ІІІ Термогідродинамічні процеси,

лаб.,

Ярмакі А.Х., ауд. 412

Англійська мова,

практика,

Колмикова О.О., ауд. 122

Термогідродинамічні процеси,

лаб., Ракитська Н.М., ауд. 411

ВІВТОРОК І Теоретична та прикладна механіка, лекція, Биковець Н.П., ауд. 413
ІІ Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

Англійська мова, практика, Тимофєєва О.Я., ауд. 101
ІІІ Теоретична та прикладна механіка, практика,

Горєлова О.В., ауд. 413

Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 412

СЕРЕДА І Запобігання забрудненню морського середовища, лекція, Кірсанова В.В., ауд. 413
ІІ Безпека людини та навколишнього середовища, лекція, Кірсанова В.В., ауд. 413
ІІІ Теоретична та прикладна механіка, практика,

Горєлова О.В., ауд. 412

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 413

ЧЕТВЕР І Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

Опір матеріалів та основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд. 122

ІІ Опір матеріалів та

основи надійності, лаб.,  Ковтун О.М., ауд. 122

Англійська мова,

практика,

Колмикова О.О.,

ауд. 306

Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 405

ІІІ Англійська мова, практика,

Константинова Т.М, ауд. 306

Опір матеріалів та

основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд. 122

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 413

ІV Англійська мова,практика,

Константинова Т.М, ауд. 306

П’ЯТНИЦЯ І Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 412

ІІ Інформаційні технології,

лаб., Делі І.І., ауд. 313

Термогідродинамічні процеси,

лаб., Ярмакі А.Х., ауд. 412

Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

ІІІ Термогідродинамічні процеси,

лаб., Ярмакі А.Х., ауд. 412

Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

Термогідродинамічні процеси,

лаб., Ракитська Н.М., ауд. 413

 

3 КУРС ЕСЕУ
числ. 231-СМ 232-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Данілян А.Г., ауд. 412
ІІ Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація,

лекція, Разінкін Р.О., ауд. 412

ІІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. лек. 2

Англійська мова, практика,

Константинова Т.М., ауд. 106

ВІВТОРОК І Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

Англійська мова, практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 306

Англійська мова, практика,

Константинова Т.М., ауд. 106

ІІ Англійська мова, практика,

Константинова Т.М.,ауд. 106

Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. 411

ІІІ Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. 411

Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

СЕРЕДА І Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація,

лекція, Разінкін Р.О., ауд. 412

ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання,

практика, Найдьонов А.І., ауд. 311

Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація, практика,

Разінкін Р.О., ауд. 211

ІІІ Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація, практика, Разінкін Р.О., ауд. 211

Суднові двигуни внутрішнього згорання,

практика, Найдьонов А.І., ауд. 311

IV Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

практика, Разінкін Р.О., ауд. 211

ЧЕТВЕР І Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Данілян А.Г., ауд. 412
ІІ Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

практика, Разінкін Р.О., ауд. 211

Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. лек. 3

ІІІ Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. лек.3

Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

практика, Разінкін Р.О., ауд. 211

ІV Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

практика, Разінкін Р.О., ауд. 211

П’ЯТНИЦЯ І Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311

Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. 411

ІІ Англійська мова, практика,

Константинова Т.М.,ауд. 106

Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лаб., Найдьонов А.І.,

ауд. 311

ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лаб., Найдьонов А.І., ауд. 311

Англійська мова,

практика,

Тимофєєва О.Я., ауд. 405

Суднові допоміжні установки і

системи та їх експлуатація,

лаб., Разінкін Р.О., ауд. 211

 

1 КУРС СВ
111-СВ 112-СВ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Вища математика, лекція, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2
ІІ Історія та культура України, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 2
ІІІ Англійська мова,

практика,

Романовська О.Р., ауд. 405

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд.101

Фізичне виховання, практика,

Бондаренко І.В., с.з.

ВІВТОРОК І Вища математика, лекція, Чумаченко М.М., ауд. 411
 

ІІ

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Англійська мова, практика,

Колмикова О.О., ауд. 122

Англійська мова,практика,

Романовська О.Р.,ауд. 405

ІІІ Фізичне виховання, практика,

Бондаренко І.В., с.з.

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

СЕРЕДА І Економічна теорія, лекція,  Коваленко С.І., ауд. лек. 1
ІІ Ділова українська мова, лекція, Турлак Л.П., ауд. лек. 2
ІІІ Суспільство і держава, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 2
ЧЕТВЕР І Історія та культура України, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 2
ІІ Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 101

Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 106

Вища математика, практика,

Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

ІІІ Вища математика, практика,

Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

Фізика, лаб.,

Іванов О.Д., ауд. 101

Англійська мова,

практика,

Романовська О.Р.,ауд. 405

П’ЯТНИЦЯ І Економічна теорія, практика,

Коваленко С.І., ауд. лек. 2

Історія та культура України, практика,

Березовська В.В., ауд. лек. 3

ІІ Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. лек. 2

Економічна теорія, практика,

Коваленко С.І., ауд. лек. 3

ІІІ Історія та культура України, практика,

Березовська В.В., ауд. лек. 2

Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. лек. 3

 

3 КУРС СВ
числ. 131-СВ 132-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Навігація та лоція, лекція, Коротченков М.П., ауд. 408
ІІ Метеорологія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 408
ІІІ Менеджмент морських ресурсів, лекція, Сорока О.М., ауд. 408
ІV Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд.106

ВІВТОРОК І Теорія та будова судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 408
ІІ Менеджмент морських ресурсів, лекція, Сорока О.М., ауд. 408
ІІІ Електронавігаційні прилади, лекція, Даниленко О.Б., ауд. 408
ІV Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд.412

СЕРЕДА І Менеджмент морських ресурсів, лекція, Сорока О.М., ауд. 408
ІІ Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 306

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 108

Електронавігаційні прилади,

лаб., Квасніков П.К., ауд. 312

ІІІ Навігація та лоція, лаб.,

Коротченков М.П., ауд. 108

Електронавігаційні прилади,

лаб., Квасніков П.К., ауд. 312

Метеорологія, лаб.,

 

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд. 306

ЧЕТВЕР І Навігація та лоція, лаб.,

Коротченков М.П., ауд. 108

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Електронавігаційні

прилади,

лаб., Квасніков П.К., ауд. 312

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

ІІ Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Навігація та лоція, лаб., Коротченков

М.П., ауд. 108

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

ІІІ Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

П’ЯТНИЦЯ І Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,ауд. 122

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

ІІ Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Англійська мова

(факульт.),

практика, Тихонова І.Ю., ауд. 101

ІІІ Електронавігаційні прилади, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 312

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд. 307

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

2018-11-15T19:57:16+00:00