Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81

ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ну «ома»

денна форма Розклад занять професійного спрямування «Експлуатація суднових енергетичних установок»

Ісеместр 2018-2019 навчального року з 29.10.2018 р. по 02.11.2018 р.

1 КУРС
211-СМ 212-СМ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Вища математика,

лекція, Черкас О.А.,  ауд. 412

ІІ Вища математика,

лекція, Черкас О.А.,  ауд. 412

ІІІ Нарисна геометрія та інженерна графіка,

лекція,  Ракитська Н.М.,  ауд. 411

ВІВТОРОК І Нарисна геометрія та інженерна графіка,

лекція,  Ракитська Н.М.,  ауд. 412

ІІ Вища математика,

практика,  Черкас О.А., ауд.  412

Безпека та охорона на морі,

лаб., Волчков В.Д., ауд. 202

ІІІ Безпека та охорона на морі

, лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Безпека та охорона на морі,

лаб., Міщенко В.І

., ауд. 412

СЕРЕДА І Нарисна геометрія та інженерна графіка,

лекція,  Ракитська Н.М.,  ауд. 412

ІІ Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Безпека та охорона на морі,

лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 412

Безпека та охорона на морі,

лаб., Волчков В.Д., ауд. 202

ІІІ Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Безпека та охорона на морі,

лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 412

Безпека та охорона на морі,

лаб., Волчков В.Д., ауд. 202

ЧЕТВЕР І Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Нарисна геометрія та

інженерна графіка,

практика,  Ракитська Н.М.,

ауд. 313

Вища математика,

практика, Дрожжина А.В., ауд.  412

ІІ Нарисна геометрія та

інженерна графіка,

практика,  Ракитська Н.М.,

ауд. 313

Безпека та охорона на морі,

лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 412

Безпека та охорона на морі,

лаб., Волчков В.Д., ауд. 202

ІІІ Нарисна геометрія та інженерна графіка,

практика,  Ракитська Н.М.,  ауд. 313

П’ЯТНИЦЯ І Вища математика,

лекція, Черкас О.А.,  ауд. 412

ІІ Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Безпека та охорона на морі,

лаб., Міщенко В.І.,

ауд. 412

Безпека та охорона на морі,

лаб., Волчков В.Д., ауд. 202

ІІІ Безпека та охорона на морі,

лаб., Мазур Т.М.,

ауд. 407

Безпека та охорона на морі,

лаб., Волчков В.Д.,

ауд. 202

Фізика,

лаб., Іванов О.Д.,ауд. 101

 

ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ну «ома»

денна форма Розклад занять професійного спрямування «Експлуатація суднових енергетичних установок»

Ісеместр 2018-2019 навчального року з 29.10.2018 р. по 02.11.2018 р.

2 КУРС
числ. 221-СМ 222-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК ІІІ Інформаційні технології,

лекція,  Яремчук С.О., ауд. 413

ВІВТОРОК І Інформаційні технології,

лекція,  Яремчук С.О., ауд. 413

СЕРЕДА І Інформаційні технології,

лекція,  Яремчук С.О., ауд. 413

ІІ Інформаційні технології,

лекція,  Яремчук С.О., ауд. 413

ІІІ Безпека людини та навколишнього середовища,

лекція, Кірсанова В.В., ауд. 413

ЧЕТВЕР І Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В., с.з.

Запобігання забрудненню

 морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

ІІ Запобігання забрудненню

морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В., с.з.

ІІІ Інформаційні

технології,

лаб., Делі І.І.,

ауд. 313

П’ЯТНИЦЯ І  Безпека людини та

навколишнього середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

 

Інформаційні технології,

лаб., Делі І.І., ауд. 313

ІІ Безпека людини та навколишнього середовища,

лекція, Кірсанова В.В., ауд. 413

ІІІ Інформаційні

технології,

лаб., Делі І.І.,

ауд. 313

Безпека людини та

навколишнього середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

 

 


ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ну «ома»

денна форма Розклад занять професійного спрямування «Експлуатація суднових енергетичних установок»

Ісеместр 2018-2019 навчального року з 29.10.2018 р. по 02.11.2018 р.

3 КУРС
числ. 231-СМ 232-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лекція, Данілян А.Г., ауд. 411

ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лекція, Данілян А.Г., ауд. 411

ІІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. лек. 3

Англійська мова,

практика, Константинова Т.М., ауд. 405

ВІВТОРОК І Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лекція, Данілян А.Г., ауд. 411

ІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. 408

Англійська мова,

практика, Константинова Т.М.,

ауд. лек. 3

ІІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. 408

СЕРЕДА І Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. лек. 3

Англійська мова,

практика, Константинова Т.М.,

ауд. 405

ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лекція, Данілян А.Г., ауд. 408

ЧЕТВЕР І Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лекція, Данілян А.Г., ауд. лек. 3

ІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. 411

Англійська мова,

практика, Константинова Т.М.,

ауд. 405

ІІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. 411

П’ЯТНИЦЯ І Суднові двигуни внутрішнього згорання,

лекція, Данілян А.Г., ауд. 408

ІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П., ауд. 408

Англійська мова,

практика, Константинова Т.М.,

ауд. лек. 3

ІІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П.,

ауд. 408

 

ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ну «ома»

денна форма Розклад занять професійного спрямування «Судноводіння»

Ісеместр 2018-2019 навчального року з 29.10.2018 р. по 02.11.2018 р. 

1 КУРС
111-СВ 112-СВ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Історія та культура України, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 2
ІІ Вища математика, лекція, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2
ІІІ Вища математика, практика, Чумаченко М.М.,  ауд. лек. 2 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ВІВТОРОК І Вища математика, лекція, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2
 

ІІ

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Вища математика, практика, Чумаченко М.М.,  ауд. лек. 2
ІІІ Фізика, лекція,  Яремчук С.О., ауд. лек. 2
СЕРЕДА І Вища математика, лекція, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2
ІІ Ділова українська мова, лекція, Турлак Л.П., ауд. лек. 2
ІІІ Ділова українська мова, лекція, Турлак Л.П., ауд. лек. 2
ЧЕТВЕР І Теорія та будова судна, лекція, Вертинський В.В., ауд. лек. 2
ІІ Вища математика, лекція, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2
ІІІ Фізика, лекція,  Яремчук С.О., ауд. лек. 2
П’ЯТНИЦЯ І Економічна теорія, лекція, Коваленко С.І., ауд. лек. 2
ІІ Вища математика, практика, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2 Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

ІІІ Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Вища математика, практика, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

 

ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ну «ома»

денна форма Розклад занять професійного спрямування «Судноводіння»

Ісеместр 2018-2019 навчального року з 29.10.2018 р. по 02.11.2018 р.

2 КУРС
числ. 121-СВ 122-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.405 Навігація та лоція, лаб., Варюшкін В.І , ауд. 108 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд.405

Навігація та лоція, лаб., 

Варюшкін В.І , ауд. 108

ІІІ Навігація та лоція, лекція, Варюшкін В.І., ауд. 411
ВІВТОРОК І Математичні основи судноводіння, лекція, Черкас О.А., ауд. 411
ІІ Навігація та лоція, лекція, Варюшкін В.І., ауд. 411
ІІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Математичні основи судноводіння, практика,

Черкас О.А., ауд. 411

СЕРЕДА І Навігація та лоція, лекція, Варюшкін В.І., ауд. 411
ІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Математичні основи судноводіння, практика,

Черкас О.А., ауд. 411

ІІІ Навігація та лоція, лаб., Варюшкін В.І , ауд. 108 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ЧЕТВЕР І Математичні основи судноводіння, лекція, Черкас О.А., ауд. 408
ІІ Навігація та лоція, лекція, Варюшкін В.І., ауд. 411
ІІІ Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.405 Навігація та лоція, лаб., Варюшкін В.І , ауд. 108 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
П’ЯТНИЦЯ І Навігація та лоція, лекція, Варюшкін В.І., ауд. 411
ІІ Математичні основи судноводіння, практика,

Черкас О.А., ауд. 411

Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд.405

Навігація та лоція, лаб., 

Варюшкін В.І , ауд. 108

ІІІ Навігація та лоція, лаб., 

Варюшкін В.І , ауд. 108

     

 


ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ну «ома»

денна форма Розклад занять професійного спрямування «Судноводіння»

Ісеместр 2018-2019 навчального року з 29.10.2018 р. по 02.11.2018 р.

3 КУРС
числ. 131-СВ 132-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Навігація та лоція, лекція, Коротченков М.П., ауд. 408
ІІ Метеорологія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 408
ІІІ Метеорологія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 408
ВІВТОРОК І Теорія та будова судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 408
ІІ Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П., ауд. 108 Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301 Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.405
ІІІ Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301 Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.405   Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

СЕРЕДА І Теорія та будова судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 408
ІІ Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П., ауд. 108 Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301 Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

ІІІ Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П., ауд. 108 Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301 Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.405
ЧЕТВЕР І Теорія та будова судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 408
ІІ Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301 Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П., ауд. 108 Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

ІІІ Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Електронавігаційні прилади,

лаб., Квасніков П.К., ауд. 301

П’ЯТНИЦЯ І Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

Електронавігаційні прилади,

лаб., Квасніков П.К., ауд. 301

ІІ Теорія та будова судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 408
ІІІ   Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.405 Електронавігаційні прилади,

лаб., Квасніков П.К., ауд. 301

Навігація та лоція, лаб.,

Сошников С.Г., ауд. 406

 

Автор |2018-10-28T19:55:54+00:00Октябрь 26th, 2018|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар