Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81

ЕСЕУ

1 КУРС ЕСЕУ
211-СМ 212-СМ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Вища математика,

лекція, Черкас О.А.,

ауд. 412

ІІ Безпека та охорона на морі,

лекція,  Мазур Т.М.,

ауд. 412

ІІІ Історія та культура України,

лекція,  Татарко І.І.,

ауд. 412

ІV Технологічна практика,

Ліпенков В.І.,

ауд. 121

ВІВТОРОК І Нарисна геометрія та інженерна графіка,

лекція,  Ракитська Н.М.,

ауд. 412

ІІ Фізика,

лекція,  Биковець Н.П.,

ауд.  412

ІІІ Вища математика,

практика,  Черкас О.А.,

ауд.  412

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

ІV Технологічна практика,

Ліпенков В.І.,

ауд. 121

СЕРЕДА І Англійська мова,

практика,  Тимофєєва О.Я.,

ауд. лек.3

Фізика,

лаб.,Федоренко А.В.,

ауд. 106

Фізика,

лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

ІІ Фізика,

лаб.,Федоренко А.В.,

ауд. 101

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. лек. 3

Історія та культура України,

практика,  Татарко І.І.,

ауд. 408

ІІІ Безпека та охорона на морі,

лекція,  Мазур Т.М.,

ауд. 412

ІV Технологічна практика,

Ліпенков В.І.,

ауд. 121

ЧЕТВЕР І Безпека та охорона на морі,

лекція,  Мазур Т.М.,

ауд. лек.2

ІІ Історія та культура України,

практика,  Татарко І.І.,

ауд. 408

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

ІІІ Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. 106

ІV Технологічна практика,

Ліпенков В.І.,

ауд. 121

П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова,

практика,  Тимофєєва О.Я.,

ауд.  405

Фізика,

лаб.,Федоренко А.В.,

ауд. 106

Фізика,

лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

ІІ Фізика,

лаб.,Федоренко А.В.,

ауд. 101

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. лек. 3

Вища математика,

практика, Дрожжина А.В.,

ауд.  413

ІІІ Вища математика,

практика,  Черкас О.А.,

ауд.  411

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. лек.3

ІV Технологічна практика,

Ліпенков В.І.,

ауд. 121

2 КУРС ЕСЕУ
числ. 221-СМ 222-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Теоретична та прикладна механіка,

лекція,   Биковець Н.П.,

ауд. 413

ІІ Опір матеріалів та основи надійності,

лекція,  Ковтун О.М.,

ауд. 413

ІІІ Запобігання забрудненню морського середовища,

лекція,  Кірсанова В.В ,

ауд.  413

ІV
ВІВТОРОК І Інформаційні технології,

лекція,  Яремчук С.О.,

ауд. 413

ІІ Англійська мова,

практика,  Константинова Т.М,

ауд. 106

Англійська мова,

практика,  Колмикова О.О.,

ауд. лек.3

Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В.,

ауд.  413

ІІІ Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В.,

ауд.  413

Англійська мова,

практика,  Тимофєєва О.Я.,

ауд. 106

ІV
СЕРЕДА І Термогідродинамічні процеси,

лекція,   Биковець Н.П.,

ауд. 413

ІІ Теоретична та прикладна механіка,

практика, Горєлова О.В.,

ауд. 412

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з. 

ІІІ Безпека людини та навколишнього середовища,

лекція,   Кірсанова В.В.,

ауд. 413

IV
ЧЕТВЕР І Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Теоретична та прикладна механіка,

практика, Биковець Н.П.,

ауд. 413

ІІ Англійська мова,

практика,  Константинова Т.М,

ауд.  412

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. 106

Англійська мова,

практика,  Тимофєєва О.Я.,

ауд. 413

ІІІ Опір матеріалів та основи надійності,

лекція,  Ковтун О.М.,

ауд. 413

ІV  
П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова,

практика,  Константинова Т.М,

ауд.  лек.3

 Англійська мова

(факульт.), практика, Колмикова О.О.,

ауд. 412

Опір матеріалів та основи надійності,

практика,  Ковтун О.М.,

ауд.  413

ІІ Опір матеріалів та основи надійності,

практика,  Ковтун О.М.,

ауд.  412

Англійська мова

(факульт.), практика,  Тимофєєва О.Я.,

ауд. 106

ІІІ Теоретична та прикладна механіка,

практика, Горєлова О.В.,

ауд. 412

Теоретична та прикладна механіка,

практика, Биковець Н.П.,

ауд. 413

ІV

СВ

1 КУРС СВ
111-СВ 112-СВ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Вища математика,

лекція, Чумаченко М.М.,

ауд. лек. 2

ІІ Історія та культура України,

лекція,  Березовська В.В.,

ауд. лек. 2

ІІІ Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

Фізика,

лаб.,Федоренко А.В.,

ауд. 101

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

ІV
ВІВТОРОК І Вища математика,

лекція,  Чумаченко М.М.,

ауд. лек.2

 

ІІ

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Історія та культура України,

практика,  Березовська В.В.,

ауд. лек.2

ІІІ Історія та культура України,

практика,  Березовська В.В.,

ауд. лек.2

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. 122

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

ІV
СЕРЕДА І Фізика,

лекція,  Яремчук С.О.,

ауд. лек. 2

ІІ Ділова українська мова,

лекція, Турлак Л.П.,

ауд. лек. 2

ІІІ Теорія та будова судна,

лекція,  Вертинський В.В.,

ауд. лек. 2

ІV
ЧЕТВЕР І Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. лек.3

Фізика,

лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

ІІ Фізика,

лаб.,Федоренко А.В.,

ауд. 101

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Вища математика,

практика, Чумаченко М.М.,

ауд. лек. 2

ІІІ Вища математика,

практика, Чумаченко М.М.,

ауд. лек. 2

Фізика,

лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

ІV
П’ЯТНИЦЯ І Фізика,

лекція,  Яремчук С.О.,

ауд. лек. 2

ІІ Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П.,

ауд. лек. 2

Теорія та будова судна,

практика,Вертинський В.В.,

ауд. 306

ІІІ Теорія та будова судна,

практика,Вертинський В.В.,

ауд. 306

Ділова українська мова,

практика, Турлак Л.П.,

ауд. лек. 2

ІV
2 КУРС СВ
числ. 121-СВ 122-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Англійська мова

(факульт.), практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

ІІ Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л.

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

ІІІ Радіотехніка та електроніка,

лекція, Залож В.І.,

ауд. 411

ІV
ВІВТОРОК І Теоретична механіка,

лекція, Биковець Н.П.,

ауд. 411

ІІ Математичні основи судноводіння,

лекція, Черкас О.А.,

ауд. 411

ІІІ Радіотехніка та електроніка,

лекція, Залож В.І.,

ауд. 411

ІV
СЕРЕДА І Навігація та лоція,

лекція, Варюшкін В.І.,

ауд. 411

ІІ Радіотехніка та електроніка,

лаб., Залож В.І.,

ауд. 208

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

Математичні основи судноводіння,

практика,  Черкас О.А.,

ауд. 411

ІІІ Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л.

Радіотехніка та електроніка,

лаб., Залож В.І.,

ауд. 208

Англійська мова

(факульт.), практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

IV
ЧЕТВЕР І Навігація та лоція,

лекція, Варюшкін В.І.,

ауд. 411

ІІ Математичні основи судноводіння,

практика, Черкас О.А.,

ауд. 411

Навігація та лоція,

лаб., Варюшкін В.І ,

ауд. 108

Англійська мова

(факульт.), практика, Романовська О.Р.,

ауд. 405

ІІІ Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд. ел./л.

Радіотехніка та електроніка,

лаб., Залож В.І.,

ауд. 208

Навігація та лоція,

лаб., Варюшкін В.І ,

ауд. 108

ІV  
П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Навігація та лоція,

лаб., Варюшкін В.І ,

ауд. 108

Теоретична механіка,

практика,  Горєлова О.В.,

ауд. 411

ІІ Теоретична механіка,

практика, Горєлова О.В.,

ауд. 411

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Радіотехніка та електроніка,

лаб., Залож В.І.,

ауд. 208

ІІІ Навігація та лоція,

лаб., Варюшкін В.І ,

ауд. 108

Англійська мова

(факульт.), практика, Романовська О.Р.,

ауд. 405

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд. ел./л.

ІV
3 КУРС СВ
числ. 131-СВ 132-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Навігація та лоція,

лекція, Коротченков М.П., 

ауд. 408

ІІ Метеорологія,

лекція, Ковальчук Ю.П., 

ауд. 408

ІІІ Електронавігаційні прилади,

лекція, Даниленко О.Б., 

ауд. 408

ІV
ВІВТОРОК І Теорія та будова судна,

лекція, Тарасенко Т.В., 

ауд. 408

ІІ Електронавігаційні прилади,

лекція, Даниленко О.Б., 

ауд. 408

ІІІ Менеджмент морських ресурсів,

лекція, Сорока О.М., 

ауд. 408

ІV
СЕРЕДА І Англійська мова,

практика, Желясков В.Я.,

ауд.408

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Теорія та будова судна,

практика, Вертинський В.В.,

ауд. 306

ІІ Теорія та будова судна,

практика,Вертинський В.В.,

ауд. 306

Англійська мова,

практика, Желясков В.Я.,

ауд.106

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

ІІІ Електронавігаційні прилади,

лекція, Даниленко О.Б.,

 ауд. 408

IV
ЧЕТВЕР І Метеорологія,

лекція, Ковальчук Ю.П., 

ауд. 408

ІІ Теорія та будова судна,

практика, Вертинський В.І., 

ауд. 306

Менеджмент морських ресурсів,

практика, Сорока О.М., 

ауд. лек.3

ІІІ Менеджмент морських ресурсів,

практика, Сорока О.М.,

ауд. лек.3

Теорія та будова судна,

практика, Вертинський В.І., 

ауд. 306

ІV  
П’ЯТНИЦЯ І Теорія та будова судна,

лекція, Тарасенко Т.В.,

 ауд. 408

ІІ Електронавігаційні прилади,

лекція, Даниленко О.Б., 

ауд. 408

ІІІ Метеорологія,

лекція, Ковальчук Ю.П., 

ауд. 408

ІV
Автор |2018-10-17T21:53:10+00:00Октябрь 5th, 2018|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар