Розклад 32 тиждень (Денна форма) 10.04.2018-13.04.2018

  111 СВ 112 СВ 211 СМ 212 СМ 221 СМ 222 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ
Вівторок 10.04.2018 Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Фізика 412

Биковець Н.П.

Електрообладнання суден

ел./л

Радюков Є.М.

ГМЗ 313

Квасніков

МППЗС

312

Мітін

А  106

Демченко

А  405

Романовська

Стандарти ММО

пр. 407

Мазур Т.М.

Безпека та охорона на морі

411

Міщенко В.І.

Фізика 101

Федоренко

Тех.пр. 120 Вища мат.

пр. 412

Черкас О.А.

А  ф 407

Демченко

А ф  106

Тимофєєва

Термогід. процеси лаб. 408

Ракитська Н.М.

ГМЗ 313

Квасніков

А  405

Романовська

МЯС 306

Вертинський

МППЗС

312

Мітін

Основи судноводіння і управління судном 413

Коротченков М.П.

Фізика 411

Биковець Н.П.

Тех.пр. 120 Фізика 101

Федоренко

Вища мат. пр. 412

Черкас О.А.

А  ф 405

Демченко

А ф  106

Тимофєєва

Англ.м ф. 306

Константинова

Навігаційні інформаційні системи

408

Крамаренко В.В.

БУ СЕУ і менеджмент машинної команди

413

Маслов І.З.

Фізика 101

Федоренко

Тех.пр. 120
Середа 11.04.2018 Фізика 101

Федоренко

ІТ 313

Делі І.І

А 106

Тихонова

БЖ 407

Власов

Фізика 412

Биковець Н.П.

Тер. пр. лаб. 120

Ярмакі

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г.

А  405

Демченко

МЯС 306

Вертинський

ТПВ

411

Бабаян

МППЗС

312

Мітін

ТО і РСТЗ

122

Козубенко

  А  408

Тимофєєва

ІТ 313

Делі І.І

Фізика 101

Федоренко

А 106

Тихонова

А 408

Колмикова

Фізика 412

Биковець Н.П.

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Англ.м. 411

Константинова

МЯС 306

Вертинський

МППЗС

312

Мітін

А  л.2

Демченко

НІС 108

Крамаренко

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

ТО і РСТЗ

122

Козубенко

А 106

Тихон

ова

А 405

Романовська

ІТ 313

Делі І.І

А 408

Колмикова

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

Термогід. процеси пр. 120

Биковець Н.П.

Англ.м. 411

Константинова

МППЗС

312

Мітін

НІС 301

Крамаренко

А  л.2

Демченко

ПНШВ 108

Слюсаренко

БУ СЕУ

311

Маслов

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

А  106

Тихон

ова

А  405

Романовська

БЖ 407

Власов

ІТ 313

Делі І.І

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

Четвер  12.04.2018 Нарисна геометрія та інженерна

графіка 411

Ракитська Н.М.

Фізика 412

Биковець Н.П.

Тер. пр. лаб. 120

Ярмакі

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов О.Д.

А  106

Демченко

А  405

Романовська

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

Основи судновод.

312

Коротченков

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М.

Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Фізика 101

Федоренко

Тех.пр. 120 ТМ іРДСТЗ

(лаб.) 208

Залож

Термогід. процеси пр. 412

Биковець Н.П.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

А  106

Демченко

А  405

Романовська

НІС 108

Крамаренко

ТПВ

413

Бабаян

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

Основи судновод.

312

Коротченков

Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М..

Вища мат. пр. 408

Черкас О.А.

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Термогід. процеси пр. 412

Биковець Н.П.

ТПВ

120

Максімов

НІС 108

Крамаренко

А  106

Демченко

А  405

Романовська

Тех.обслуговування і ремонт СТЗ 413

Маслов І.З.

  Океанські шляхи світу  307

ЗАЛІК

Крамаренко В.В.

ТМ і РДСТЗ

пр. 208

Залож В.І.

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

ПНШВ 108

Слюсаренко

ТПВ

120

Максімов

А  106

Демченко

А  405

Романовська

П’ятниця  13.04.2018 Фізика 411

Биковець Н.П.

Тех.пр. 120 Фізика 101

Федоренко

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

А  408

Демченко

А  405

Тимофєєва

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г.

ПНШВ 108

Слюсаренко

СМВВШ

301

Досковський

ГМЗ 313

Квасніков

МЯС 306

Вертинський

Основи судноводіння і управління судном 411

Коротченков М.П.

А ф 306

Тихон

ова

  А ф 405

Романовська

Вища математика 412

Чумаченко М.М.

Тех.пр. 120 Фізика 101

Федоренко

ТМ іРДСТЗ

(лаб.) 208

Залож

А  408

Демченко

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Термогід. процеси пр. 413

Биковець Н.П.

СМВВШ

301

Досковський

ПНШВ 108

Слюсаренко

МЯС 306

Вертинський

ГМЗ 313

Квасніков

А 106

Желясков

А  411

Тимофєєва

Вища математика 412

Чумаченко М.М.

А ф 413

Тихонова

А ф 411

Колмикова

Фізика 101

Федоренко

Тех.пр. 120 СДВЗ лаб. 211

Данилян

Тер. пр. лаб. 408

Ярмакі

ТВРР

пр. 122

Власов І.

ГМЗ 313

Квасніков

НІС 108

Крамаренко

А  л.2

Демченко

А  405

Романовська

А 106

Желясков

БУ СЕУ

311

Маслов

Океанські шляхи світу  307

ЗАЛІК

Крамаренко В.В.

Фізика 101

Федоренко

МЯС 306

Вертинський

ГМЗ 313

Квасніков

  А  л.2

Демченко

А  405

Романовська

By | 2018-04-14T18:00:28+00:00 Апрель 7th, 2018|Розклад|0 Comments