Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81

РЕЗУЛЬТАТИ ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

Ступінь вищої освіти/освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр

Спеціальність (спеціалізація): 271 Річковий та морський транспорт, Судноводіння

Прізвища та ініціали екзаменаторів: Коротченков М.П., Сошніков С.Г.

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1. Баженов Євген Валерійович 4 чотири
2. Берестов Олег Юрійович 4 чотири
3. Браславець Андрій Олександрович не з’явився
4. Волканов Станіслав Віталійович 2 два
5. Діанов Костянтин Вікторович 4 чотири
6. Драгомир Костянтин Валерійович не з’явився
7. Драненко Володимир Сергійович 4 чотири
8. Дунін Валерій Євгенійович 4 чотири
9. Золотов Євген Станіславович 3 три
10. Івлев Сергій Миколайович 3 три
11. Ісаєв Муса Умарович 4 чотири
12. Кірсанов Олександр Олегович 3 три
13. Кліменко Дмитро Віталійович 3 три
14. Коломеєць Дмитро Сергійович 3 три
15. Латишов Костянтин Володимирович 3 три
16. Літневський Артем Андрійович 3 три
17. Маломан Микита Ігорович 2 два
18. Муджук Юрій Вікторович 4 чотири
19. Панарін Дмитро Євгенович 4 чотири
20. Свистельников Денис Сергійович 4 чотири
21. Сердюк Олексій Олександрович 4 чотири
22. Ситнік Михайло Вадимович 3 три
23. Соколов Микола Сергійович 4 чотири
24. Фуртуна Дмитро Григорович 3 три
25. Харченко Сергій Миколайович 3 три
26. Чеботар Владислав Сергійович 3 три
27. Черненко Максим Володимирович 4 чотири
28. Юшенко Юрій Петрович 3 три
29. Ярицький Валерій Ігорович 3 три

Ступінь вищої освіти/освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр

Спеціальність (спеціалізація): 271 Річковий та морський транспорт, Експлуатація суднових энергетичних установок

Прізвища та ініціали екзаменаторів: Данилян А.Г., Мельников Б.П.

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1. Болдуреску Микола Сергійович 4 чотири
2. Будурін Андрій Валерійович 3 три
3. Бурик Андрій Валерійович 4 чотири
4. Васильєв Володимир Володимирович 4 чотири
5. Велієв Рустам Кязимович 3 три
6. Гашовський Олексій Анатолійович 4 чотири
7. Димитрієв Сергій Федорович 3 три
8. Майсак Іван Іванович 3 три
9. Назаренко Іван Анатолійович 5 п’ять
10. Нуца Ігор Пантелійович 3 три
11. Паскалов Владислав Георгійович 3 три
12. Пільтяєв Василь Васильоич 3 три
13. Плаксивий Костянтин Миколайович 3 три
14. Поплавський В’ячеслав Вікторович 5 п’ять
15. Постол Дмитро Володимирович 4 чотири
16. Рашков Юрій Іванович 4 чотири
17. Реуцький Андрій Андрійович 3 три
18. Сакаджиу Вадим Олександрович не з’явився
19. Святуха Ерік Олегович 3 три
20. Степаненко Кирило Володимирович 4 чотири
21. Терзіогло Віктор Петрович 3 три
22. Тудуряк Олександр Олександрович 4 чотири
23. Тюрин Артур Олександрович 3 три
24. Федчук Олександр Олександрович 5 п’ять
25. Ходаченко Юрій Володимирович 4 чотири
26. Ценцов Михайло Володимирович 5 п’ять
27. Яровой Олександо Сергійович 4 чотири
2018-11-15T22:59:45+00:00