Судноводіння (Нав. процес, нав. план. та завдання)

График навчального процесу

Навчальний рік починається з 1 вересня та закінчується 30 червня (10 навчальних місяців)

Проведення лобораторно-екзаменаційної  сесії протягом року планується для кожного курсу в два основних потоки:

курс 1 потік 2 потік
  Освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр»
1 наставна сесія з 09 жовтня по 14 жовтня
1 з 08 січня по 3 лютого з 07 травня по 02 червня
2 з 08 січня по 3 лютого з 07 травня по 02 червня
3 з 08 січня по 17 лютого з 07 травня по 16 червня
4 з 08 січня по 17 лютого з 07 травня по 16 червня
Освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціалист»)
1 наставна сесія з 09 жовтня по 14 жовтня
1 з 08 січня по 17 лютого з 07 травня по 16 червня
2 з 08 січня по 17 лютого з 07 травня по 16 червня
3 з 06 листопада по 16 грудня з 19 березня по 28 квітня

Судноводіння сесія дек захист дипломного проекту
5 курс норм. Термин з 16.10.2017 по 04.11.2017 з 22.01.2018 по 31.01.2018 ххх
3 курс скороченна форма ххх з 11.06.2018 по 26.06.2018 ххх

Навчальний план

Судноводіння Нормативний термин. (4,5р.)

1 курс нормативний
«СУДНОВОДІННЯ» (2017-2018 н.рік) НАЗВА ДИСЦИПЛІНИ Кількість годин Залік/ іспит Контр. роботи Практичних (годин) Лабораторних (годин) Лекції Викладач
Англійська мова 210 І РЕФ 20 Романовська О.Р.
Історія та культура України 120 І РЕФ 8 12 Березовська В.В.
Вища математика 150 І РГР 16 16 Чумаченко М.М.
Фізика 240 І РГР 24 20 Яремчук С.О.
Інформаційні технології 150 І АКР 16 18 Делі І.І.
Охорона праці та цивільний захист 60 З АКР 6 10 Кірсанова В.В.
Океанські шляхи світу 60 З РЕФ 6 10 Крамаренко В.В.
Теорія і будова судна 90 З РР 4 6 Домбровський В.А.
Нарисна геометрія та інженерна графіка 90 І РГР 8 10 Коваленко С.І. – л., РГР, іспит; Ракитська Н.М.-пр.
2 курс  нормативний
«СУДНОВОДІННЯ» (2017-2018 н.рік) НАЗВА ДИСЦИПЛІНИ Кількість годин Залік/ іспит Контр. роботи Практичних (годин) Лабораторних (годин) Лекції Викладач
Англійська мова за ПС 180 І РЕФ 20 Романовська О.Р.
Філософія 120 І РЕФ 6 10 Котляр Л.І.
Ділова українська мова 120 І АКР 6 10 Турлак Л.П.
Організація колективної діяльності та лідерство 90 З АКР 4 8 Сорока О.М.
Суспільство і держава 90 І АКР 4 8 Березовська В.В.
Менеджмент морських ресурсів 60 З АКР 4 6 Коваленко С.І.
Вища математика 150 І РГР 16 16 Черкас О.А.
Теоретична механіка 120 І РГР 12 12 Горєлова О.В.
Морська практика 60 З АКР 6 10 Алєксєєв О.А.
Електронавігаційні прилади 150 І Курсова 12 12 Даниленко О.Б.-л.,КР, іспит; Ковальчук Ю.П. – лаб.
Технологія і опір матеріалів 90 І АКР 10 8 Герганов Л.Д.
3 курс нормативний
«СУДНОВОДІННЯ» (2017-2018 н.рік) НАЗВА ДИСЦИПЛІНИ Кількість годин Залік/ іспит Контр. роботи Практичних (годин) Лабораторних (годин) Лекції Викладач
Англійська мова (за ПС) 150 З РЕФ 20 Тимофєєва О.Я.
Політологія 60 З РЕФ 4 8 Березовська В.В.
Етико-релігійна толерантність у багатонац.екіпажах 60 З АКР 4 6 Котляр Л.І.
Основи медичних знань та виживання в екстремальних умовах 105 З 2АКР 4 8 8 Волчков В.Д.
Вища математика 90 І РР 10 14 Черкас О.А.
Безпека життєдіяльності 45 З АКР 6 6 Міщенко В.І. – л., АКР, залік; Денисова А.С. – лаб.
Морехідна астрономія 90 І РР 12 12 Крамаренко В.В. – л., іспит; Черой Л.І. – лаб, РР
Навігація та лоція 150 І РР 14 8 Коротченков М.П. – л., РР, іспит; Варюшкін В.І. — лаб
Управління судном 150 І Курсова 18 18 Бердинських Б.В. – л., КР, іспит;  Сапожніков В.Л. – лаб.
Електронавігаційні прилади 120 І Курсова 12 12 Даниленко О.Б.–л, КР,іспит;  Ковальчук Ю.П. – лаб.
Теорія і будова судна 120 І Курсова 10 8 Домбровський В.А.
Радіотехніка і електроніка 60 З АКР 6 6 Залож В.І.
Основи електротехніки 90 З АКР 4 4 8 Радюков Є. М. – л., залік;  Залож В.І. – пр,, АКР; Будєєв І.П. — лаб.
Теорія машин,механізмів та деталі машин 60 З АКР 4 4 8 Ковтун О.М.
4 курс нормативний
«СУДНОВОДІННЯ» (2017-2018 н.рік) НАЗВА ДИСЦИПЛІНИ Кількість годин Залік/ іспит Контр. роботи Практичних (годин) Лабораторних (годин) Лекції Викладач
Англійська мова  за ПС 150 І КР 12 Тихонова І. Ю. (зима) /  Желясков В.Я. (весна)
Українська мова (за ПС) 108 І КР 10 6 Сорока О.М.
Морське право 54 З РЕФ 4 6 Ярмоленко М.І.
Економічна теорія 108 З РЕФ 6 10 Гилка У.Л.
Суднові енергетичні установки та електрообладнання суден 72 І АКР 6 10 Ярмакі А.Х.
Радіонавігаційні прилади та системи 126 І КР 10 14 Даниленко О.Б.– л,КР,іспит; Ковальчук Ю.П. – лаб.
Метеорологія і океанографія 144 І АКР 10 12 Черой Л.І.
Навігація та лоція 120 І Курсова 14 16 Сошніков С.Г. – л., КР, іспит; Даниленко Д.О. – лаб.; Крамаренко В.В.- КР
Практика несення штурманської  вахти 90 З АКР 10 6 Слюсаренко А.І.
Управління судном 90 І АКР 6 6 Бердинських Б.В. – л, АКР, іспит; Сапожніков В.Л. – лаб.
Технологія  перевезення вантажів 108 І Курсова 10 10 Бабаян П.Д.; Максімов С.Б. – лаб.
Експлуатація спеціалізованих суден 90 І АКР 10 6 Слюсаренко А.І.
Забезпечення навігаційної безпеки плавання 90 І КР 6 10 Коротченков М.П.
Комерційна експлуатація судна 108 І КР 10 10 Тарасенко Т.В. – л, кр, іспит; Вертинський В.І. – пр.
5 курс нормативний
«СУДНОВОДІННЯ» (2017-2018 н.рік) НАЗВА ДИСЦИПЛІНИ Кількість годин Залік/ іспит Контр. роботи Практичних (годин) Лабораторних (годин) Лекції Викладач
Основи охорони праці 54 І РЕФ 2 8 Кірсанова В.В.
Міжнародні правила запобігання зіткнення суден у морі та використання РЛС та ЗАРП при розходженні суден 144 І РР 16 Даниленко О.Б.-іспит; Ковальчук Ю.П. – лаб,РР.
Морехідні якості судна 90 І АКР 4 6 Вертинський В.І.
Управління ресурсами навігаційного містка 72 З АКР 6 10 Слюсаренко А.І.
Навігаційні інформаційні системи (ECDIS) 108 І КР 12 8 Крамаренко В.В.
Автоматизовані комплекси судноводіння 108 І КР 12 10 Даниленко О.Б. – л.,КР, іспит;  Даниленко Д.О. -лаб.
Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування (GMDSS) 144 З АКР 12 Кратко В.М. — АКР, залік; Квасніков П.К.-лаб.

Судноводіння Скорочена форма навчання (3 рокі)

1 курс скорочений
«СУДНОВОДІННЯ» (2017-2018 н.рік) СКОРОЧЕНА ФОРМА НАВЧАННЯ НАЗВА ДИСЦИПЛІНИ Кількість годин Залік/ іспит Контр. роботи Практичних (годин) Лабораторних (годин) Лекції Викладач
Англійська мова (за ПС) 150 І КР 24 Демченко О.М.
Історія та культура України 120 І РЕФ 4 8 Ярмоленко М.І.
Суспільство і  держава 90 І АКР 4 6 Березовська В.В.
Менеджмент морських ресурсів 60 З АКР 4 8 Коваленко С.І.
Вища математика 300 І РР 30 30 Чумаченко М.М.
Фізика 240 І РР 24 20 Биковець Н.П. – л., РР, іспит;Федоренко А.В. — лаб.
Інформаційні  технології 150 І АКР 16 16 Делі І.І.
Охорона та цивільний захист 60 З АКР 4 8 Кірсанова В.В.
Океанські шляхи світу 60 З РЕФ 6 8 Крамаренко В.В.
Електронавігаційні прилади 120 І РГР 10 12 Даниленко О.Б. – л, РГР, іспит; Ковальчук Ю.П. – лаб.
Теорія та будова судна 150 І Курсова 8 10 Домбровський В.А.
Радіотехніка та електроніка 60 З АКР 4 8 Залож В.І.
2 курс скорочений
«СУДНОВОДІННЯ» (2017-2018 н.рік) СКОРОЧЕНА ФОРМА НАВЧАННЯ НАЗВА ДИСЦИПЛІНИ Кількість годин Залік/ іспит Контр. роботи Практичних (годин) Лабораторних (годин) Лекції Викладач
Ділова українська мова 120 І АКР 12 Турлак Л.П.
Філософія 120 І РЕФ 4 8 Котляр Л.І., Татарко І.І. – пр., реф.
Економічна теорія 90 І АКР 6 6 Ковальжи Н.Г.
Морське право 120 І АКР 4 6 Ярмоленко М.І.
Організація колективної діяльності та лідерство 90 З АКР 4 8 Сорока О.М.
Теоретична механіка 120 І РГР 10 14 Биковець Н.П.
Математичні основи судноводіння 90 І АКР 8 10 Черкас О.А.
Технологія і опір матеріалів 90 І АКР 8 8 Ковтун О.М.
Нарисна геометрія та інженерна графіка 90 І РГР 8 10 Коваленко С.І.-л., РГР, іспит; Ракитська Н.М.-пр.
Безпека та охорона на морі 120 З АКР 6 6 Мазур Т.М.
Технологія перевезення вантажів 120 І Курсова 10 10 Бабаян П.Д.; Максімов С.Б. – лаб., КР
Метеорологія 120 І РР 10 12 Черой Л.І.
Маневрування і управління судном 150 І Курсова 8 8 Сошников С.Г.-л., КР,іспит; Варюшкін В.І. – пр., КР.
Комерційна експлуатація судна 90 І АКР 10 10 Тарасенко Т.В. – л, , іспит; Вертинський В.І. – пр. АКР
Основи електротехніки 90 І АКР 4 4 8 Радюков Є.М. – л., іспит; Залож В.І. – пр., АКР;  Будєєв І.П. — лаб.
3 курс скорочений
«СУДНОВОДІННЯ» (2017-2018 н.рік) СКОРОЧЕНА ФОРМА НАВЧАННЯ НАЗВА ДИСЦИПЛІНИ Кількість годин Залік/ іспит Контр. роботи Практичних (годин) Лабораторних (годин) Лекції Викладач
Менеджмент морських ресурсів 60 З АКР 4 8 Коваленко С.І.
Етико-релігійна толерантність у багатонаціональних екіпажах 60 З АКР 4 6 Котляр Л.І.
Соціально-психологічні технології менеджменту 30 З АКР 4 6 Сорока О.М.
Керівництво у судновому екіпажі 60 З АКР 4 6 Сорока О.М.
Організація роботи флоту 90 І АКР 6 8 Тарасенко Т.В.
Навігація та лоція 90 І Курсова 10 16 Сошніков С.Г. – л., іспит Варюшкін В.І. — лаб.; Крамаренко В.В./ Сапожніков В.Л./ Досковський Г.К.- КР
Управління ресурсами навігаційного містка 60 З АКР 4 6 Слюсаренко А.І.
Навігаційні інформаційні системи (ECDIS) 90 З АКР 8 8 Крамаренко В.В.
Обробка та аналіз навігаційної інформації 60 І АКР 6 6 Коротченков М.П.
Забезпечення навігаційної безпеки плавання 60 З РР 6 8 Коротченков М.П.
Аварійна навігація 60 З АКР 8 8 Сошников С.Г. – л., залік; Мітін Ю.О.-пр., АКР
Експлуатація спеціалізованих суден 90 З АКР 8 6 Слюсаренко А.І.
Автоматизовані комплекси судноводіння 60 І АКР 8 6 Даниленко О.Б. – л.,АКР, іспит; Ольховатський А.А./ Даниленко Д.О. – лаб.
Міжнародні правила запобігання зіткнення суден у морі та використання РЛС та ЗАРП при розходженні суден 60 І РР 16 Даниленко О.Б. –  іспит; Ковальчук Ю.П. – лаб., РР
Управління судном 180 І Курсова 8 8 Сошников С.Г. – л, КР, іспит; Сапожніков В.Л. – лаб., КР
Морехідні якості судна 90 І РР 6 6 Вертинський В.І.
Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування (GMDSS) 60 З АКР 6 6 Рижков Ю.В.
By | 2018-03-25T14:57:09+00:00 Январь 17th, 2017|страницы, Студенти|0 Comments