Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (048) 711-61-01 (04841) 6-11-66

Юні моряки України змагаються за право відвідати виставку Posidonia 2018 в Греції

23 лютого в морських і транспортних ВНЗ України відбувся перший відбірковий етап освітнього конкурсу «Морська справа 2018». Фонд Бориса Колєснікова вперше проводить тематичний проект серед студентів, які вчяться на спеціальностях, пов’язаних з кораблебудуванням, морським і річковим транспортом. Його мета – підтримати молоді таланти, допомогти їм реалізуватися в професії, виховати висококласних фахівців.

 

Відкриття «Морської справи» відбулося у кінці листопада минулого року. За цей час в конкурсі зареєструвалися 605 учасників з 15 ВНЗ України. Взяти участь в конкурсі вирішили не лише майбутні моряки і суднобудівники, але й учні технічних ВНЗ, які спеціалізуються на сухопутному транспорті, але хочуть запропонувати фахівцям свої ідеї з розвитку морської і річкової галузі.

У рамках першого етапу конкурсанти демонстрували знання в точних науках — впродовж 90 хвилин вирішували завдання з математики та фізики. Президент благодійного Фонду Борис Колєсніков відмітив, що морський і річковий транспорт в Україні являється важливої складовою інфраструктури країни. «На даний момент ця галузь гостро потребує фундаментальних реформ, розвитку можливостей і підвищення ефективності функціонування всіх її суб’єктів. Важливим питанням залишаються і професійні кадри — Україні потрібні молоді управлінці з нестандартним рівнем мислення і підходом до рішення проблем. Сьогоднішні студенти морських ВНЗ – завтрашні глави судноплавних компаній, портів і компаній, що надають послуги в галузі», — підкреслив Борис Колєсніков.

У другий тур «Морської справи» пройдуть конкурсанти, які отримали високі бали в першому: у березні їх чекає тестування з іноземної мови. Вже в квітні фіналісти презентують стартапи і стратегії розвитку морської і річкової сфери членам журі проекту.

До журі конкурсу увійшли: директор компанії крюінга «В.Шипс Україна» і капітан далекого плавання Ігор Сафін; генеральний директор компанії «MSC крюінг сервіс» Руслан Бундюк; директор київської Державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Олена Тимощук; генеральний директор Асоціації «Всеукраїнське об’єднання крюінгових компаній» і капітан далекого плавання В’ячеслав Кисловський; помічник директора Київського тренажерного центру підготовки, перепідготовки й підтвердження кваліфікації фахівців водного транспорту і капітан далекого плавання Ілля Тихонов.

Експерти виберуть серед фіналістів 30 цілеспрямованих і талановитих студентів, які в червні відвідають міжнародну виставку суднобудівельної промисловості і морської справи Posidonia 2018 в Афінах. На одному з найпрестижніших морських форумів світу учні українських ВНЗ ознайомляться з трендами і інноваціями глобальної річкової і морської галузі.

«Як тільки почув про проект Фонду, вирішив брати участь. Хочу перемогти і відвідати одну з найцікавіших та корисніших виставок, особливо для студентів. Де в Україні ми побачимо останні моделі катерів, яхт, судів, турбін, двигунів або рульових систем? Ніде, тільки в Греції. Організатори конкурсу «Морська справа» обіцяють, що на Posidonia 2018 переможці проекту обов’язково проведуть ряд зустрічей із зарубіжними фахівцями, які вони розповідять про інжинірингові послуги, суднобудування, судноремонт, управління портами, фінансування і страхування в галузі. Це величезна мотивація, крок вперед — в плані самоудосконалення і професійного зростання», — розповів Богдан Афонін, конкурсант з Одеського морехідного училища ім. А. И. Маринеско.

Нагадаємо, благодійний Фонд Бориса Колєснікова реалізує ряд освітніх ініціатив для студентів України -конкурси «Авіатор», «Архітектор», «Агро» і «Харчові технології». На даний момент на сайті організації проходить реєстрація учнів залізничних і транспортних ВНЗ в проекті «Залізничник 2018» з поїздкою переможців на профільний форум в Берлін

Автор |2018-03-02T22:16:59+00:00Март 2nd, 2018|Новини|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар