Запрошуємо Вас на день відкритих дверерй який відбудеться 19 жовтня 2019 о 10.00!!! Наша адресса: м. Ізмаїл вул. Фанагорійська 9.  

dsc_7328

     Завідувач кафедри
     кандидат педагогичних наук
     Желясков 
     Василь Якович

 

 

О кафедре:

Кафедра гуманітарних дисциплін Дунайського інституту національного університету “Одеська морська академія” була створена в 2004р. Зав. кафедрою обран к.п.н., доцент В. Я. Желясков. Викладацький склад кафедри складається з кандидатів наук, доцентів, магістрів і викладачів з кількома вищими освітами. Нині більшу частину викладачів становить «молодь», що підтримує активну наукову співпрацю з провідними фахівцями України і регулярно підвищує свій освітній рівень у вищих навчальних закладах нашої країни, що в майбутньому забезпечить широкі перспективи для наукового росту ДІ НУ ОМА.

На кафедрі викладаються

навчальні дисципліни гуманітарного та професійно-практичного циклу:Англійська мова, Ділове листування на англійській мові, Історія та культура України, Морське право, Політологія, Філософія, Етико-релігійна толерантність, Суспільство і держава, Менеджмент морської галузі, Менеджмент морських ресурсів, Правознавство,  Українська мова, Соціально-психологічні технології менеджменту, Фізичне виховання.

Для більш якісного викладання англійської мови у 2007 році на факультеті була створена сучасна мультимедійна лабораторія. Лабораторія оснащена сучасними комп’ютерними програмами, оригінальною літературою на морську тематику. Представниками Корпусу Миру (США) кафедрі було передано близько 50 книг сучасних американських і англійських письменників. Все це створює сприятливі можливості для належного вивчення англійської мови, який розглядається в академії як профілюючий предмет. Навчання враховує вимоги Конвенції ПДМНВ-78/95 в частині володіння іноземною мовою.

На кафедрі викладаються навчальні дисципліни гуманітарного та професійно-практичного циклу:

Англійська мова, Ділове листування на англійській мові, Історія та культура України, Морське право, Політологія, Філософія, Етико-релігійна толерантність,  Суспільство і держава, Менеджмент морської галузі, Менеджмент морських ресурсів, Правознавство,  Українська мова, Соціально-психологічні технології менеджменту, Фізичне виховання.

Наукові інтереси кафедри – фундаментальні дослідження з актуальних проблем суспільних та гуманітарних наук: ESP, соціальна комунікація,соціально-комунікативна компетентність,іншомовна комунікативна компетентність,історія та розвиток море господарського комплексу Придунав`я, питання толерантності особистості,етики та культури міжособистісних відносин,психологічна готовність фахівця морського транспорту в екстремальних ситуаціях професійної діяльності, регіональні особливості етно-національних процесів в Україні, стратегічний менеджмент розвитку трансграничних кластер них систем морського транспорту, усне й писемне спілкування українською мовою у процесі професійної діяльності.

Викладачі кафедри

 NO PHOTO AVAIABLE  Yarmolenko  Berezovskaya  Tatarko  NO PHOTO AVAIABLE  NO PHOTO AVAIABLE Kotlyar  NO PHOTO AVAIABLE
Желясков 
Василь Якович
К.п.н., доцент
Ярмоленко 
Марія Іванівна
Д.і.н., професор
Березовська 
Вікторія Вікторівна
К.і.н., доцент
Татарко 
Ірина Іванівна
К.і.н., доцент
Коваленко 
Сергій Іванович
К.е.н., доцент
Гилка 
Уляна Леонідівна
К.е.н., доцент
Котляр 
Людмила Іванівна
К.п.н., доцент
Колмикова 
Олена Олександрівна
К.ф.н., доцент
 Parfenova  NO PHOTO AVAIABLE  Tikhonova  NO PHOTO AVAIABLE  Bondarenko  Soroka  NO PHOTO AVAIABLE  NO PHOTO AVAIABLE
Романовська 
Ольга Романівна
Старший викладач
Демченко 
Ольга Миколаївна
Старший викладач
Тихонова 
Ілона Юріївна
Старший викладач
Тимофєєва 
Оксана Ярославівна
Старший викладач
Бондаренко 
Інга В’ячеславівна
Старший викладач
Сорока 
Олена Михайлівна
Старший викладач
Турлак 
Людмила Петрівна
Старший викладач
Константинова 
Тетяна Миколаївна
Старший викладач
 Kovalzhi
Ковальжи 
Наталія Григорівна
Старший викладач
By |2018-01-31T21:30:26+00:00Грудень 19th, 2016|страницы|Коментарі Вимкнено до Кафедра гуманітарних дисциплін

About the Author: