Кафедра гуманітарних дисциплін

dsc_7328

     Завідувач кафедри
     кандидат педагогичних наук
     Желясков 
     Василь Якович

 

 

О кафедре:

Кафедра гуманітарних дисциплін Дунайського інституту національного університету «Одеська морська академія» була створена в 2004р. Зав. кафедрою обран к.п.н., доцент В. Я. Желясков. Викладацький склад кафедри складається з кандидатів наук, доцентів, магістрів і викладачів з кількома вищими освітами. Нині більшу частину викладачів становить «молодь», що підтримує активну наукову співпрацю з провідними фахівцями України і регулярно підвищує свій освітній рівень у вищих навчальних закладах нашої країни, що в майбутньому забезпечить широкі перспективи для наукового росту ДІ НУ ОМА.

На кафедрі викладаються

навчальні дисципліни гуманітарного та професійно-практичного циклу:Англійська мова, Ділове листування на англійській мові, Історія та культура України, Морське право, Політологія, Філософія, Етико-релігійна толерантність, Суспільство і держава, Менеджмент морської галузі, Менеджмент морських ресурсів, Правознавство,  Українська мова, Соціально-психологічні технології менеджменту, Фізичне виховання.

Для більш якісного викладання англійської мови у 2007 році на факультеті була створена сучасна мультимедійна лабораторія. Лабораторія оснащена сучасними комп’ютерними програмами, оригінальною літературою на морську тематику. Представниками Корпусу Миру (США) кафедрі було передано близько 50 книг сучасних американських і англійських письменників. Все це створює сприятливі можливості для належного вивчення англійської мови, який розглядається в академії як профілюючий предмет. Навчання враховує вимоги Конвенції ПДМНВ-78/95 в частині володіння іноземною мовою.

На кафедрі викладаються навчальні дисципліни гуманітарного та професійно-практичного циклу:

Англійська мова, Ділове листування на англійській мові, Історія та культура України, Морське право, Політологія, Філософія, Етико-релігійна толерантність,  Суспільство і держава, Менеджмент морської галузі, Менеджмент морських ресурсів, Правознавство,  Українська мова, Соціально-психологічні технології менеджменту, Фізичне виховання.

Наукові інтереси кафедри – фундаментальні дослідження з актуальних проблем суспільних та гуманітарних наук: ESP, соціальна комунікація,соціально-комунікативна компетентність,іншомовна комунікативна компетентність,історія та розвиток море господарського комплексу Придунав`я, питання толерантності особистості,етики та культури міжособистісних відносин,психологічна готовність фахівця морського транспорту в екстремальних ситуаціях професійної діяльності, регіональні особливості етно-національних процесів в Україні, стратегічний менеджмент розвитку трансграничних кластер них систем морського транспорту, усне й писемне спілкування українською мовою у процесі професійної діяльності.

Викладачі кафедри

 Yarmolenko  Berezovskaya  Tatarko  Kotlyar  Soroka  Parfenova
Ярмоленко
Марія
Іванівна
д.і.н. професор.
Березовська
Вікторія
Вікторівна
к.і.н., доцент
Татарко
Ірина
Іванівна
к.і.н. доцент
Котляр
Людмила
Іванівна
к.п.н. доцент
Сорока
Олена
Михайлівна
Старший викладач
Романовська
Ольга
Романівна
Старший викладач
 Tikhonova  Bondarenko  Kovalzhi
Тихонова
Ілона
Юріївна
Старший викладач
Бондаренко
Інга
В’ячеславівна
Старший викладач
Ковальжі
Наталія
Григорівна
Старший викладач
By | 2018-01-16T20:39:53+00:00 Декабрь 19th, 2016|страницы|Комментарии к записи Кафедра гуманітарних дисциплін отключены