Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (048) 711-61-01 (04841) 6-11-66

Графік навчального процесу

ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ 2018-2019 навчальний рік Навчальний рік починається з 1 вересня та закінчується 30 червня (10 навчальних місяців) Проведення лаболоторно-екзаменаційної сессії протягом року планується для кожного курсу в два основніх потоки   курс 1 потік 2 потік Освітно-кваліфікаційний рівень “Бакалавр” 1 ххх З 29 квітня по 26 травня 2 З 05 листопада по 02 [...]

Автор |2019-02-18T21:24:00+00:00Февраль 18th, 2019|Розклад, Студенти|Немає коментарів

Розклад 7 (Грудень) Заочна форма

5 СВ 5 СМ Понеділок 17.12.18 НІС лаб301 СДВЗ лаб 211 НІС лаб АКС лаб312 СДВЗ лаб УРНМ 307 СДВЗ лаб Вівторок 18.12.18 АКС лаб312 НІС лаб301 СДВЗ лаб 311 АКС лаб312 НІС лаб СДВЗ лаб УРНМ 407 СДВЗ лаб Середа 19.12.18 АКС лаб312 НІС лаб301 СДВЗ лаб311 НІС лаб СДВЗ лаб УРНМ  412 СДВЗ [...]

Автор |2018-12-16T12:27:13+00:00Декабрь 15th, 2018|Розклад, Студенти|Немає коментарів

Розклад 6 (Грудень) Заочна форма

5 СВ 5 СМ 3 СМ-у Понеділок 10.12.18 МЯС 306 СДВЗ 120 Теорія та засоби упр.СЕУ лаб211 МЯС СДВЗ СДУ лаб 211 МПЗЗС лаб 405 ГМЗЗБ лаб 301   СДВЗ СДУ лаб АКС лаб312 ГМЗЗБ лаб 301   СТУ лаб 311 Авт.СЕУ 413 Вівторок 11.12.18 АКС лаб312 МПЗЗС лаб405 ММР пр.307 ТЕСЕУ пр.211 АКС лаб312 [...]

Автор |2018-12-16T12:01:57+00:00Декабрь 8th, 2018|Розклад, Студенти|Немає коментарів

ГРАФІК іспитів екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р

Дата Контр.   2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у 03.12.18 14:40       КОНС 106 Англ.мова Желясков В.Я. 16:40       КОНС 106 М.право Ярмоленко М.І. 04.12.18 14:40       КОНС 208 Електроніка і ЕЗУ Залож В.І. 16:40       ІСПИТ 106 Англ.мова Желясков В.Я. 05.12.18 13:10     [...]

Автор |2018-12-01T19:45:05+00:00Декабрь 1st, 2018|Студенти|Немає коментарів

Розклад 5 (Грудень) Заочна форма

5 СВ 5 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 03.12.18 МЯС 306 СТУ 407 ПНШВ пр. 405 Ст.ММО 106 МЯС СТУ ПНШВ пр Ст.ММО МПЗЗС лаб 405 Суд.гідропривід 311 Інт.сист.СВ лаб 312 Авт.СЕУ пр.407   Суд.гідропривід   Авт.СЕУ пр Вівторок 04.12.18 МПЗЗС лаб 405 СТУ 407 ГМЗЗБ лаб 301 Авт.СЕУ лаб 311 МПЗЗС лаб Суд.гідропривід [...]

Автор |2018-12-01T19:42:13+00:00Декабрь 1st, 2018|Розклад, Студенти|Немає коментарів

Розклад 4 (Листопад) Заочна форма

2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 26.11.18 Англ 306 ВМ пр.120 Експ. спец суд 405 Авт.СЕУ 311 Англ ВМ пр. Дії під час аварій 405 ТЕСЕУ пр. 313 Сусп. і держава 306 ВМ пр. Дії під час аварій СДУ 408   Опір мат-ів та осн. 121   СДУ Вівторок 27.11.18 Тех. і [...]

Автор |2018-11-24T18:22:36+00:00Ноябрь 24th, 2018|Студенти|Немає коментарів

Розклад 3 (Листопад) Заочна форма

2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 19.11.18 М.практика 408 Мор.інж.пр 120 НЛ лаб 406 ТЕСЕУ 311 М.практика Мор.інж.пр НЛ лаб ТЕСЕУ ЕНП лаб 301 ІТ лаб 313 МЯС пр.306 ТЕСЕУ ЕНП лаб ІТ лаб МЯС пр Англ 106 ЕНП лаб Опір мат. та основи над. 122 Вівторок 20.11.18 М.практика 306 Мор.інж.практ.  пр.120 [...]

Автор |2018-11-18T12:33:30+00:00Ноябрь 16th, 2018|Розклад, Студенти|Немає коментарів

Графік іспитів екзаменаційної сесії

Можливі зміни! СВІ семестр 2018-2019 н.р. Датаконтр.час11111224.12.20188:30КОНСУЛЬТАЦІЯДілова українська моваТурлак Л.П.КОНСУЛЬТАЦІЯСуспільство і державаБерезовська В.В.26.12.20188:30ІСПИТДілова українська моваТурлак Л.П.ІСПИТСуспільство і державаБерезовська В.В.27.12.20188:30КОНСУЛЬТАЦІЯІсторія та культура УкраїниБерезовська В.В.КОНСУЛЬТАЦІЯДілова українська моваТурлак Л.П.29.12.20188:30ІСПИТІсторія та культура України Березовська В.В.ІСПИТДілова українська моваТурлак Л.П.03.01.20198:30КОНСУЛЬТАЦІЯВища математикаЧумаченко М.М.КОНСУЛЬТАЦІЯФізикаЯремчук С.О.09.01.20198:30ІСПИТВища математикаЧумаченко М.М.ІСПИТФізикаЯремчук С.О.10.01.20198:30КОНСУЛЬТАЦІЯСуспільство і державаБерезовська В.В.КОНСУЛЬТАЦІЯВища математикаЧумаченко М.М.14.01.20198:30ІСПИТСуспільство і державаБерезовська В.В.ІСПИТВища математикаЧумаченко М.М.15.01.20198:30КОНСУЛЬТАЦІЯФізикаЯремчук С.О.КОНСУЛЬТАЦІЯІсторія та культура [...]

Автор |2018-11-18T13:03:27+00:00Ноябрь 12th, 2018|Студенти|Немає коментарів

Розклад 2 (Листопад) Заочна форма

2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 12.11.18 ЕНП 301 Англ 106 НЛ 406 М.право 407 ЕНП Англ НЛ М.право Т.механіка 307 Т.механіка 306 ПЗС у морі та вик РЛС301 М.право ВМ пр. 412 Т.механіка Безпечне упр.СЕУ лаб 311 ВМ пр Т.механіка пр Безпечне упр.СЕУ лаб Вівторок 13.11.18 ЕНП 301 Англ  101 НЛ [...]

Автор |2018-11-15T20:02:54+00:00Ноябрь 12th, 2018|Розклад, Студенти|Немає коментарів

Розклад 6 (Жовтень) Заочна форма

  3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СМ-у Понеділок 29.10.18 Устрій судна та МЯ пр.306     ІТ лаб 313 ІТ пр. 211 В.математика пр. 122 Устрій судна та МЯ пр.   Ст.ММО пр. 407 ІТ лаб ІТ пр     КЕС пр. 306   ІТ лаб Т.хімія 106   [...]

Автор |2018-10-28T20:01:22+00:00Октябрь 26th, 2018|Розклад, Студенти|Немає коментарів
Завантажити ще дописи