До уваги студентів 1 курсу (скорочений термин навчання) заочної форми навчання!!! Зміни до графіку освітнього процесу!!! Початок екзаменаційно-лаболаторної сесії відбудеться з 25.09.19 року.

Розклад 13 (Листопад) (Денна форма) СВ ЕСЕУ

1 КУРС СВ 111-СВ 112-СВ Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2 Знам. ПОНЕДІЛОК І Суспільство і держава, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 3 ІІ Історія та культура України, лекція,  Березовська В.В., ауд. лек. 3 ІІІ Англійська мова, практика, Романовська О.Р.., ауд. 108 Фізика, лаб., Федоренко А.В., ауд.101 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. ВІВТОРОК [...]

By |2018-11-24T18:19:35+00:00Листопад 24th, 2018|Розклад|0 Comments

Розклад 3 (Листопад) Заочна форма

2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 19.11.18 М.практика 408 Мор.інж.пр 120 НЛ лаб 406 ТЕСЕУ 311 М.практика Мор.інж.пр НЛ лаб ТЕСЕУ ЕНП лаб 301 ІТ лаб 313 МЯС пр.306 ТЕСЕУ ЕНП лаб ІТ лаб МЯС пр Англ 106 ЕНП лаб Опір мат. та основи над. 122 Вівторок 20.11.18 М.практика 306 Мор.інж.практ.  пр.120 [...]

By |2018-11-18T12:33:30+00:00Листопад 16th, 2018|Розклад, Студенти|0 Comments

Розклад 12 (Листопад) (Денна форма) СВ ЕСЕУ

1 КУРС ЕСЕУ 211-СМ 212-СМ Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 Знам. ПОНЕДІЛОК І Історія та культура України, лекція, Татарко І.І., ауд. 411 ІІ Історія та культура України, практика, Татарко І.І., ауд. 411 Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М., ауд. 407 ІІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М., ауд. 407 Безпека [...]

By |2018-11-18T12:26:21+00:00Листопад 16th, 2018|Розклад|0 Comments

Розклад 2 (Листопад) Заочна форма

2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 12.11.18 ЕНП 301 Англ 106 НЛ 406 М.право 407 ЕНП Англ НЛ М.право Т.механіка 307 Т.механіка 306 ПЗС у морі та вик РЛС301 М.право ВМ пр. 412 Т.механіка Безпечне упр.СЕУ лаб 311 ВМ пр Т.механіка пр Безпечне упр.СЕУ лаб Вівторок 13.11.18 ЕНП 301 Англ  101 НЛ [...]

By |2018-11-15T20:02:54+00:00Листопад 12th, 2018|Розклад, Студенти|0 Comments

Розклад 11 (Листопад) (Денна форма) СВ ЕСЕУ

1 КУРС ЕСЕУ 211-СМ 212-СМ Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 Знам. ПОНЕДІЛОК І Історія та культура України, лекція, Татарко І.І., ауд. 411 ІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 405 ІІІ Вища математика,  практика, Черкас О.А., ауд. 413 Вища математика, практика, Дрожжина А.В., ауд. лек.3 ВІВТОРОК І Історія [...]

By |2018-11-15T19:57:16+00:00Листопад 12th, 2018|Розклад|0 Comments

Розклад 6 (Жовтень) Заочна форма

  3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СМ-у Понеділок 29.10.18 Устрій судна та МЯ пр.306     ІТ лаб 313 ІТ пр. 211 В.математика пр. 122 Устрій судна та МЯ пр.   Ст.ММО пр. 407 ІТ лаб ІТ пр     КЕС пр. 306   ІТ лаб Т.хімія 106   [...]

By |2018-10-28T20:01:22+00:00Жовтень 26th, 2018|Розклад, Студенти|0 Comments

Розклад 9 (Жовтень) (Денна форма) СВ ЕСЕУ

ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ну «ома» денна форма Розклад занять професійного спрямування «Експлуатація суднових енергетичних установок» І-й семестр 2018-2019 навчального року з 29.10.2018 р. по 02.11.2018 р. 1 КУРС 211-СМ 212-СМ Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 Знам. ПОНЕДІЛОК І Вища математика, лекція, Черкас О.А.,  ауд. 412 ІІ Вища математика, лекція, Черкас О.А.,  ауд. 412 ІІІ Нарисна геометрія та інженерна графіка, лекція, [...]

By |2018-10-28T19:55:54+00:00Жовтень 26th, 2018|Розклад|0 Comments

Розклад 8 (Жовтень) (Денна форма) СВ ЕСЕУ

1 КУРС  211-СМ212-СМ Числ.підгрупа 1підгрупа 2підгрупа 1Знам.ПОНЕДІЛОКІВища математика, лекція, Черкас О.А.,  ауд. 412ІІНарисна геометрія та інженерна графіка, лекція,  Ракитська Н.М.,  ауд. 411ІІІІсторія та культура України, лекція,  Татарко І.І., ауд. 412ВІВТОРОКІНарисна геометрія та інженерна графіка, лекція,  Ракитська Н.М.,  ауд. 412ІІФізика, лекція,  Биковець Н.П.,  ауд.  412ІІІВища математика,  практика,  Черкас О.А., ауд.  408Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.СЕРЕДАІІсторія та культура [...]

By |2018-10-19T20:33:46+00:00Жовтень 19th, 2018|Розклад|0 Comments

Розклад 5 (Жовтень) Заочна форма

3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у Понеділок 22.10.18 Маневрування і УС лаб 406 Експл.спец.суден лаб108 Ст.ММО 407 ОШС 307 ОКД та лідерство 101 КЕС 411 ДУМ пр. л.3 Англ 106   Експл.спец.суден лаб108 Ст.ММО ОШС ОКД та лідерство ОЕТ л.1 ДУМ пр СТУ та [...]

By |2018-10-19T20:20:48+00:00Жовтень 19th, 2018|Розклад|0 Comments
Load More Posts