Запрошуємо Вас на день відкритих дверерй який відбудеться 15 лютого 2020 о 10.00!!! Наша адресса: м. Ізмаїл вул. Фанагорійська 9.  

Розклад (денна форма) 25 тиждень 17.02.20-21.02.20

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ Понеділок  17.02.2020 Нарисна геометрія та інженерна графіка л.3 Ракитська Н.М. Суспільство і держава пр. 307 Перчемлі І.Ф. Англ.м. 101 Константинова Англ.м 107 Тимофєєва Англ.м 108 Романовська ПЗС пр.405 Мітін Англ.м 106 [...]

By |2020-02-15T13:26:10+00:00Лютий 15th, 2020|Розклад|0 Comments

Розклад (денна форма) 24 тиждень 10.02.20-14.02.20

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  10.02.2020 Нарисна геометрія та інженерна графіка л.3 Ракитська Н.М. Суспільство і держава 307 Перчемлі І.Ф. Англ.м. 107 Константинова Медична комісія Маневрування і [...]

By |2020-02-10T11:47:45+00:00Лютий 8th, 2020|Розклад|0 Comments

Розклад (денна форма) 03.02.20 – 07.02.20

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  03.02.2020 Нарисна геометрія та інженерна графіка л.3 Ракитська Н.М. Філософія 307 Татарко І.І. Вища математика 411 Черкас О.А. НЛ лаб. [...]

By |2020-02-02T13:33:08+00:00Лютий 2nd, 2020|Розклад|0 Comments

ГРАФІК іспитів екзаменаційної сесії заочної форми навчання

Дата Контр.   2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у 20.11.19 15:10 ЗАЛІК 412 ОКД та лідер Дуков Д.Ф. КОНС101(16:30) Фізика Федоренко А.В. 17:10 КОНС 413 ДУМ Турлак Л.П. ЗАЛІК412 (18:30) ОКД та лідер Дуков Д.Ф. 21.11.19 15:10 ЗАЛІК 412 ММР Дуков Д.Ф.   17:10 ІСПИТ 412 ДУМ Турлак Л.П. КОНС407(16:30) Безпека людини та ОНС [...]

By |2019-11-17T13:18:08+00:00Листопад 15th, 2019|Розклад|0 Comments

Розклад (18.11-23.11) (Заочна форма) (2СМ 2СВ 3СМ-у 3СВ-у)

111 СВ 112 СВ 211 СМ 311 МН 221 СМ 222 СМ 231 СМ 232 СМ Понеділок 18.11.2019 Суспільство і держава л.2 Березовська В.В. НГ та інженерна графіка 412 Ракитська Н.М. Інформаційні системи та технології 301 Делі І.І. Безпека людини та охорона навколишнього середовища 411 Кірсанова В.В. Суднові допоміжні установки та системи та їх експлуатація [...]

By |2019-11-17T13:14:29+00:00Листопад 15th, 2019|Розклад|0 Comments

Розклад 12 тиждень (18.11-22.11) (Денна форма)

111 СВ 112 СВ 211 СМ 311 МН 221 СМ 222 СМ 231 СМ 232 СМ Понеділок 18.11.2019 Суспільство і держава л.2 Березовська В.В. НГ та інженерна графіка 412 Ракитська Н.М. Інформаційні системи та технології 301 Делі І.І. Безпека людини та охорона навколишнього середовища 411 Кірсанова В.В. Суднові допоміжні установки та системи та їх експлуатація [...]

By |2019-11-17T13:08:44+00:00Листопад 15th, 2019|Розклад|0 Comments

Розклад (11.11-16.11) (Заочна форма) (2СМ 2СВ 3СМ-у 3СВ-у)

111 СВ 112 СВ 211 СМ 311 МН 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ Понеділок 11.11.2019 Суспільство і держава л.2 Березовська В.В. Нарисна геометрія та інженерна графіка 412 Ракитська Н.М. Безпека людини та охорона праці 301 Тірон-Воробйова Н.Б Консультація л.3 Математичні основи судноводіння Черкас О.А. [...]

By |2019-11-10T14:20:29+00:00Листопад 10th, 2019|Розклад|0 Comments

Розкалад 11 тиждень (11.11-15.11) (Денаа форма)

111 СВ 112 СВ 211 СМ 311 МН 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ Понеділок 11.11.2019 Суспільство і держава л.2 Березовська В.В. Нарисна геометрія та інженерна графіка 412 Ракитська Н.М. Безпека людини та охорона праці 301 Тірон-Воробйова Н.Б Консультація л.3 Математичні основи судноводіння Черкас О.А. [...]

By |2019-11-10T14:16:54+00:00Листопад 10th, 2019|Розклад|0 Comments

Розклад 6 тиждень (Заочна форма)

  3 СМ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СМ-у Понеділок 28.10.19 Устрій судна та МЯС пр.306   ТУС пр. 106 Філософія пр. 122   Устрій судна та МЯС пр Електроніка та ЕЗУ лаб 208 ТУС пр Безпека та ох. на морі пр407 Термогідрод.процеси пр. 122 СТ та КУ лаб 407   РТ 208 [...]

By |2019-10-26T22:25:26+00:00Жовтень 26th, 2019|Розклад|0 Comments

ГРАФІК іспитів екзаменаційної сесії (Заочна форма)

Дата Контр.   3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у 17.10.18 15:10   КОНС 307 Техн.перев. вантажів Максимов С.Б. 18.10.18 15:10     ІСПИТ 307 Техн.перев. вантажів Максимов С.Б.   Субота 19.10.18 15:10   КОНС 408 Комерційна експлуатація судна Тарасенко Т.В. 21.10.19 13:40   КОНС 412 [...]

By |2019-10-26T22:22:01+00:00Жовтень 26th, 2019|Розклад|0 Comments
Load More Posts