До уваги студентів 3 курсу скороченого терміну навчання! Терміни складання екзаменаційної сесії змінено! За консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація “судноводіння”- номер 0677577138; “експлуатація суднових енергетичних установок”-номер 0671481997

 Увага!    ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ –«ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ РОЗВИТКУ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЯКОСТЕЙ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ»  23-24 квітня 2020 року  (Інформаційний лист)   Увага!

About Administrator

This author has not yet filled in any details.
So far Administrator has created 358 blog entries.

Графік повторного складання заліків та іспитів спеціалізації «Експлуатація суднових енергетичних установок» денної форми навчання за VI семестр 2019-2020 н.р.

Дата контр. час 231 232   14.04.2020   13:30 ПС Захист КР СТ і КУ Лихогляд К.А. ПС Захист КР СТ і КУ Лихогляд К.А. 15.04.2020 13:30 ПС Залік Англ.мова Константинова Т.М, Тимофєєва О.Я. FreeConferenceCall ID tanyuscha29051979 FreeConferenceCall.com ID – tymofoksana ПС Залік Англ.мова Тимофєєва О.Я. FreeConferenceCall.com ID – tymofoksana 16.04.2020 13:30 ПС Залік ОКД [...]

By |2020-03-25T20:11:29+00:00Березень 25th, 2020|Розклад|0 Comments

Розклад дистанційного навчання (Денна форма) 30.03-03.04

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 221 СМ 222 СМ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  30.03.2020 Вища математика Чумаченко М.М. mnchumachenko4 Суспільство і держава пр. Перчемлі І.Ф. perchemliif017 Вища математика Черкас О.А. cherkaselena55 GoogleClass: pmt625t Устрій судна та морехідні якості практика  Красноступ О.В. akrasnostup6 [...]

By |2020-03-29T20:16:47+00:00Березень 25th, 2020|Розклад|0 Comments

Графік іспитів екзаменаційної сесії спеціалізації «Експлуатація суднових енергетичних установок» денної форми навчання VІ семестр 2019-2020 н.р.

Дата контр. час 231 232 30.03.2020 9:00 КОНСУЛЬТАЦІЯ Суднові турбінні і котельні установки Лихогляд К.А. КОНСУЛЬТАЦІЯ Менеджмент морських ресурсів Мазур Т.М. 01.04.2020 9:00 ІСПИТ Суднові турбінні і котельні установки Лихогляд К.А. ІСПИТ Менеджмент морських ресурсів Мазур Т.М. 02.04.2020 9:00 КОНСУЛЬТАЦІЯ Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками Данилян А.Г. КОНСУЛЬТАЦІЯ Суднові турбінні і котельні установки [...]

By |2020-03-22T17:55:14+00:00Березень 20th, 2020|Розклад|0 Comments

Розклад дистанційного навчання (Заочна форма) 23.03-28.03

3 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у Понеділок 23.03.20 ДУМ пр. РТ та електроніка лаб ОКД пр Безпека та ох.на морі СДВЗ пр. ДУМ пр РТ та електроніка лаб ВМ пр. Безпека та ох.на морі СДВЗ пр   ММР ВМ пр. ВМ пр   Вівторок 24.03.20 ТВРР ММР Сусп. і держава Безпека [...]

By |2020-03-22T17:52:39+00:00Березень 20th, 2020|Розклад|0 Comments

Графік іспитів екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р.

Дата Контр.   3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у 12.03.20 13:40   КОНС л.2 Техн.перев. вантажів Максимов С.Б. 13.03.20 09:00     КОНС 306 Комерційна експлуатація судна Тарасенко Т.В. Субота 14.03.20 12:10   ЗАЛІК(16:40) 106   Т.хімія Кірсанова В.В. ІСПИТ 307 Техн.перев. вантажів Максимов С.Б. [...]

By |2020-03-22T17:49:04+00:00Березень 20th, 2020|Розклад|0 Comments

График дистанційного навчання (Денна форма) 23.03-27.03

 111 СВ112 СВ311 МН211  СМ221 СМ222 СМ231 СМ232 СМ141 СВ142 СВ241 СМ242 СМПонеділок  23.03.2020ІТ лаб.ДеліФізика лаб.   ФедоренкоАнгл.м  КолмиковаФізика лаб.   ІвановСуспільство і держава   Перчемлі І.Ф.Вища математика  Черкас О.А.Економічна теоріяпрактикаКовальжи Н.Г.Устрій судна та морехідні якостіпрактика  Красноступ О.В.Англ.м фКонстантиноваСТіКУ лаб. ПотаповАнгл.мТимофєєва О.ЯМаневрування і управління судномМітін О.Ю.Технічне обслуговування та ремонт суднових тех. засобів  Генчев В.В.Фізика лаб.   ФедоренкоІТ лаб.ДеліФізика лаб. [...]

By |2020-03-22T17:43:28+00:00Березень 20th, 2020|Розклад|0 Comments

Графік іспитів екзаменаційної сесії 2019-2020

Дата Контр.   3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у 12.03.20 13:40   КОНС л.2 Техн.перев. вантажів Максимов С.Б. 13.03.20 09:00     КОНС 306 Комерційна експлуатація судна Тарасенко Т.В. Субота 14.03.20 12:10   ЗАЛІК(16:40) 106   Т.хімія Кірсанова В.В. ІСПИТ 307 Техн.перев. вантажів Максимов С.Б. [...]

By |2020-03-15T22:10:03+00:00Березень 14th, 2020|Розклад|0 Comments

Графік дистанційного навчання заочна форма

3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у Понеділок 16.03.19 Безпека та ох.на морі лаб ДУМ пр. ПНШВ пр. СДУ пр. ЕНП лаб ОКД та лідерство Маневрування і УС пр. СДВЗ Безпека та ох.на морі лаб ДУМ пр ПНШВ пр СДУ пр. ЕНП лаб ОКД та [...]

By |2020-03-15T22:05:54+00:00Березень 14th, 2020|Розклад|0 Comments

Графік дистанційного навчання денна форма 16.03-20.03

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211  СМ 221 СМ 222 СМ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  16.03.2020 Нарисна геометрія та інженерна графіка   Ракитська Н.М. Суспільство і держава    Перчемлі І.Ф. Англ.м.   Константинова Англ.м Тимофєєва Електроніка та електронні засоби управління   Залож В.І. Організація [...]

By |2020-03-15T22:01:44+00:00Березень 14th, 2020|Розклад|0 Comments

ДІ НУ OМА Вітає з отриманням звання професора та звання доцентів

Дунайський інститут Національного університету «Одеська морська академія» Вітає з отриманням звання професора Директора ДІ НУ «ОМА» - доктора технічних наук, професора Чимшир Валентина Івановича (Валентин Чимшир)!!! Вітаємо наших красунь-науковців з отриманням звання доцентів: кандидата технічних наук, доцента Тарасенко Тетяна В’ячеславівну (Татьяна Тарасенко), кандидата педагогічних наук, доцента Тимофєєву Оксану Ярославівну (Oksana Tym), кандидата філологічних наук, [...]

By |2020-03-04T09:34:00+00:00Березень 4th, 2020|Події інституту|0 Comments
Load More Posts