Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (048) 711-61-01 (04841) 6-11-66

Курсанти Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» прийняли участь заходах до Дня пам’яті та примирення.

В Ізмаїлі сьогодні, 8 травня, як і в усій Україні відзначають День пам’яті і примирення, присвячений жертвам Другої світової війни.

Ця пам’ятна дата була заснована в квітні 2015 року відповідним указом президента України.

Згідно указу, метою святкування є гідне вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні і вирази поваги всім борцям проти нацизму». 8 травня 1945 антигітлерівська коаліція офіційно прийняла «Акт про беззастережну капітуляцію» нацистської Німеччини.

Измаильчане, школярі і студенти, працівники бюджетних установ, представники влади та військові поклали квіти в пам’ять про всіх жителів нашого міста, які загинули в роки Другої світової війни, біля меморіальних знаків, встановлених на вул. Станційне селище, на вул. Нахімова в мікрорайоні «Південний» та до пам’ятника легендарному льотчику, капітану Семенюку.

Присутні вшанували пам’ять усіх загиблих під час війни хвилиною мовчання біля меморіальних знаків та пам’ятнику капітану Семенюку, а потім відбулося покладання квітів.

 

 

Про автора:

Залишити коментар