Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81
1 КУРС
    211-СМ 212-СМ
  Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Вища математика, лекція, Черкас О.А.,  ауд. 412
ІІ Нарисна геометрія та інженерна графіка, лекція,  Ракитська Н.М.,  ауд. 411
ІІІ Історія та культура України, лекція,  Татарко І.І., ауд. 412
ВІВТОРОК І Нарисна геометрія та інженерна графіка, лекція,  Ракитська Н.М.,  ауд. 412
ІІ Фізика, лекція,  Биковець Н.П.,  ауд.  412
ІІІ Вища математика,  практика,  Черкас О.А., ауд.  408 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
СЕРЕДА І Історія та культура України, лекція,  Татарко І.І., ауд. 412
ІІ Історія та культура України, лекція,  Татарко І.І., ауд. 412
ІІІ

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 101

Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,  Ракитська Н.М.,  ауд. 313 Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,  ауд. лек.3
ЧЕТВЕР І Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,  Ракитська Н.М.,  ауд. 313

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 106

Вища математика, практика, Дрожжина А.В., ауд.  412
ІІ Історія та культура України, лекція,  Татарко І.І., ауд. 412
ІІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М.,  ауд. 313

П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова, практика,  Тимофєєва О.Я., ауд.  405 Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,  ауд. лек. лек.3

Фізика, лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

ІІ Англійська мова, практика,  Тимофєєва О.Я., ауд.  405 Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,  ауд. лек. лек.3 Безпека та охорона на морі, лаб., Волчков В.Д., ауд. 202
ІІІ Безпека та охорона на морі, лаб., Мазур Т.М., ауд. 407 Безпека та охорона на морі, лаб., Міщенко В.І., ауд. 411 Англійська мова, практика, Колмикова О.О.,  ауд. 106

 

2 КУРС
  числ. 221-СМ 222-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Теоретична та прикладна механіка, лекція,   Биковець Н.П., ауд. 413
ІІ Опір матеріалів та основи надійності, лекція,  Ковтун О.М., ауд. 413
ІІІ

Опір матеріалів та основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд.  лек.2

Англійська мова, практика,  Колмикова О.О., ауд. лек.3 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІV   Англійська мова, практика,  Колмикова О.О., ауд. лек.3  
ВІВТОРОК І Інформаційні технології, лекція,  Яремчук С.О., ауд. 413
ІІ Англійська мова, практика,  Константинова Т.М, ауд. 405 Англійська мова, практика,  Колмикова О.О., ауд. лек.3

Опір матеріалів та основи надійності, практика,

Ковтун О.М., ауд.  413

ІІІ

Опір матеріалів та основи надійності, практика,

Ковтун О.М., ауд.  413

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 412

СЕРЕДА І Термогідродинамічні процеси,   лекція, Биковець Н.П., ауд. 413
ІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 412

ІІІ

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Горєлова О.В., ауд. 413

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
IV   Англійська мова, практика,  Колмикова О.О., ауд. лек.3  
ЧЕТВЕР І Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.  Англійська мова, практика,  Тимофєєва О.Я., ауд. 413
ІІ

Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 106 Англійська мова, практика,  Тимофєєва О.Я., ауд. 413
ІІІ Термогідродинамічні процеси,   лекція,   Биковець Н.П., ауд. 413
П’ЯТНИЦЯ І

Англійська мова, практика,  Константинова Т.М,

ауд.  лек.1

 Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

Опір матеріалів та основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд.  122

ІІ

Англійська мова, практика,  Константинова Т.М,

ауд.  лек.1

Опір матеріалів та основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд.  122

Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

ІІІ

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Горєлова О.В., ауд. 413

Англійська мова, практика,  Тимофєєва О.Я., ауд. лек.2
ІV   Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 106  
2 КУРС
  числ. 221-СМ 222-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Теоретична та прикладна механіка, лекція,   Биковець Н.П., ауд. 413
ІІ Опір матеріалів та основи надійності, лекція,  Ковтун О.М., ауд. 413
ІІІ

Опір матеріалів та основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд.  лек.2

Англійська мова, практика,  Колмикова О.О., ауд. лек.3 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІV   Англійська мова, практика,  Колмикова О.О., ауд. лек.3  
ВІВТОРОК І Інформаційні технології, лекція,  Яремчук С.О., ауд. 413
ІІ Англійська мова, практика,  Константинова Т.М, ауд. 405 Англійська мова, практика,  Колмикова О.О., ауд. лек.3

Опір матеріалів та основи надійності, практика,

Ковтун О.М., ауд.  413

ІІІ

Опір матеріалів та основи надійності, практика,

Ковтун О.М., ауд.  413

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 412

СЕРЕДА І Термогідродинамічні процеси,   лекція, Биковець Н.П., ауд. 413
ІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 412

ІІІ

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Горєлова О.В., ауд. 413

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
IV   Англійська мова, практика,  Колмикова О.О., ауд. лек.3  
ЧЕТВЕР І Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.  Англійська мова, практика,  Тимофєєва О.Я., ауд. 413
ІІ

Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 106 Англійська мова, практика,  Тимофєєва О.Я., ауд. 413
ІІІ Термогідродинамічні процеси,   лекція,   Биковець Н.П., ауд. 413
П’ЯТНИЦЯ І

Англійська мова, практика,  Константинова Т.М,

ауд.  лек.1

 Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

Опір матеріалів та основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд.  122

ІІ

Англійська мова, практика,  Константинова Т.М,

ауд.  лек.1

Опір матеріалів та основи надійності, лаб.,

Ковтун О.М., ауд.  122

Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

ІІІ

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Горєлова О.В., ауд. 413

Англійська мова, практика,  Тимофєєва О.Я., ауд. лек.2
ІV   Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 106  
2 КУРС
  числ. 121-СВ 122-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Англійська мова (факульт.), практика, Тихонова І.Ю., ауд.122 Англійська мова, практика,  Романовська О.Р., ауд. 405 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд.  208 Англійська мова, практика,  Романовська О.Р., ауд. 405
ІІІ Радіотехніка та електроніка, лекція, Залож В.І., ауд. 411
ІV   Англійська мова (факульт.), практика, Тихонова І.Ю., ауд.122 Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд.  208
ВІВТОРОК І Математичні основи судноводіння, лекція,   Черкас О.А., ауд. 411
ІІ

Математичні основи судноводіння, практика,

Черкас О.А., ауд. 411

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122 Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд.  208
ІІІ Радіотехніка та електроніка, лекція,  Залож В.І., ауд. 411
ІV        
СЕРЕДА І Радіотехніка та електроніка, лекція, Залож В.І., ауд. 411
ІІ Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд.  208 Англійська мова, практика,  Романовська О.Р., ауд. 405

Математичні основи судноводіння, практика,

Черкас О.А., ауд.  411

ІІІ

Математичні основи судноводіння, практика,

Черкас О.А., ауд.  411

Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд. 208 Англійська мова, практика,  Романовська О.Р., ауд. 405
IV     Англійська мова, практика,  Романовська О.Р., ауд. 405
ЧЕТВЕР І Теоретична механіка, лекція,  Биковець Н.П., ауд. 411
ІІ Теоретична механіка, практика,  Горєлова О.В., ауд. 411 Англійська мова, практика,  Романовська О.Р., ауд. 405 Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405
ІІІ Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122 Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд. 208 Теоретична механіка, практика,  Горєлова О.В., ауд. 411
ІV Англійська мова (факульт.), практика, Тихонова І.Ю., ауд.122 Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд. 208  
П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122 Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд. 208 Теоретична механіка, практика,  Горєлова О.В., ауд. 411
ІІ Теоретична механіка, практика,  Горєлова О.В., ауд. 411

Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд.122

Радіотехніка та електроніка,

лаб., Залож В.І., ауд. 208

ІІІ Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд. 208 Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд.122

 
ІV Радіотехніка та електроніка, лаб., Залож В.І., ауд. 208 Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405    

 

3 КУРС
  числ. 131-СВ 132-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Навігація та лоція, лекція, Коротченков М.П., ауд. 408
ІІ Метеорологія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 408
ІІІ Електронавігаційні прилади, лекція, Даниленко О.Б., ауд. 408
ВІВТОРОК І Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І., ауд.307

Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301 Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122
ІІ Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П., ауд. 108 Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301 Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106

Метеорологія, лаб.,

Черой Л.І.., ауд.307

ІІІ Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301 Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П., ауд. 108 Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106

Навігація та лоція, лаб.,

Сошніков С.Г., ауд. 406

СЕРЕДА І Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П., ауд. 108 Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122 Англійська мова (факульт.), практика, Желясков В.Я., ауд.106 Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301
ІІ Англійська мова (факульт.), практика, Желясков В.Я., ауд.106 Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

ІІІ Англійська мова, практика, Желясков В.Я., ауд.106 Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301

Навігація та лоція, лаб.,

Сошніков С.Г., ауд. 406

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122
ЧЕТВЕР І Електронавігаційні прилади, лекція, Даниленко О.Б., ауд. 408
ІІ

Менеджмент морських ресурсів, практика,

Сорока О.М., ауд. 408

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

ІІІ

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Менеджмент морських ресурсів, практика,

Сорока О.М., ауд. 408

П’ЯТНИЦЯ І

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд.106

Навігація та лоція, лаб.,

Сошніков С.Г., ауд. 406

ІІ

Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд.106

Навігація та лоція, лаб., Коротченков М.П., ауд. 108

Навігація та лоція, лаб.,

Сошніков С.Г., ауд. 406

Електронавігаційні прилади, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301
ІІІ Електронавігаційні прилади, лекція, Даниленко О.Б., ауд. 408
Автор |2018-10-19T20:33:46+00:00Октябрь 19th, 2018|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар