Розклад 1 (вересень) (Денна Форма) — СВ ЕСЕУ

ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ну «ома»

денна форма

Розклад занять

професійного спрямування «Судноводіння»

Ісеместр 2018-2019 навчального року

з 03.09.2018 р. по 23.09.2018 р.

1 КУРС

111-СВ

112-СВ

Числ.

підгрупа 1

підгрупа 2

підгрупа 1

підгрупа 2

Знам.

ПОНЕДІЛОК

І

Економічна теорія, лекція, Коваленко С.І., ауд. лек. 2

Вища математика, лекція, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

ІІ

Історія та культура України, лекція, Березовська В.В., ауд. лек. 2

ІІІ

Суспільство і держава, лекція, Березовська В.В., ауд. лек. 2

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

ІV

ВІВТОРОК

І

Вища математика, лекція, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

ІІ

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Історія та культура України, практика,

Березовська В.В., ауд. лек. 2

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

ІІІ

Історія та культура України, практика,

Березовська В.В., ауд. лек. 2

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 122

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

ІV

СЕРЕДА

І

Фізика, лекція, Яремчук С.О., ауд. лек. 2

ІІ

Ділова українська мова, лекція, Турлак Л.П., ауд. лек. 2

ІІІ

Теорія та будова судна, лекція, Вертинський В.В., ауд. лек. 2

ІV

ЧЕТВЕР

І

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Англійська мова (факул.)

практика, Колмикова О.О., ауд.лек. 2

Фізика, лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

ІІ

Англійська мова (факул.)

практика, Романовська О.Р.,

ауд. 405

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 106

Вища математика, практика, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

ІІІ

Вища математика, практика, Чумаченко М.М., ауд. лек. 2

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 122

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

ІV

П’ЯТНИЦЯ

І

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 106

Англійська мова (факул.),

практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Фізика, лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

Англійська мова (факул.),

практика, Романовська О.Р.,

ауд. 405

Фізика, лекція, Яремчук С.О., ауд. лек. 2

ІІ

Економічна теорія, практика, Коваленко С.І., ауд. лек. 2

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П., ауд. лек.2

ІІІ

Теорія та будова судна, практика,

Вертинський В.В., ауд. 306

Економічна теорія, практика, Коваленко С.І., ауд. лек. 2

Ділова українська мова, практика, Турлак Л.П., ауд. лек.2

ІV

2 КУРС

числ.

121-СВ

122-СВ

знам.

підгрупа 1

підгрупа 2

підгрупа 1

підгрупа 2

ПОНЕДІЛОК

І

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

ІІ

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

ІІІ

Теоретична механіка, лекція, Биковець Н.П., ауд. 411

ІV

ВІВТОРОК

І

Теоретична механіка, лекція, Биковець Н.П., ауд. 411

ІІ

Математичні основи судноводіння, лекція, Черкас О.А., ауд. 411

ІІІ

Основи електротехніки, лекція, Радюков Є.М., ауд. ел./лаб.

ІV

СЕРЕДА

І

Основи електротехніки, лекція, Радюков Є.М., ауд. ел./лаб.

ІІ

Основи електротехніки, лаб., Вельчев О.І., ауд. ел./л..

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

Математичні основи судноводіння, практика,

Черкас О.А., ауд. 411

ІІІ

Математичні основи судноводіння, практика,

Черкас О.А., ауд. 411

Основи електротехніки, лаб., Вельчев О.І., ауд. ел./л.

Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 405

Навігація та лоція, лаб., Варюшкін В.І , ауд. 108

IV

ЧЕТВЕР

І

Навігація та лоція, лекція, Варюшкін В.І., ауд. 411

ІІ

Теоретична механіка, практика, Горєлова О.В., ауд. 411

Англійська мова (фа культ.), практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Основи електротехніки, лаб., Вельчев О.І., ауд. ел./л..

Навігація та лоція, лаб.,

Варюшкін В.І , ауд. 108

ІІІ

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Основи електротехніки,

лаб., Вельчев О.І., ауд. ел./л.

Теоретична механіка, практика, Горєлова О.В., ауд. 411

ІV

П’ЯТНИЦЯ

І

Навігація та лоція, лекція, Варюшкін В.І., ауд. 411

Навігація та лоція, лаб., Варюшкін В.І , ауд. 108

Основи електротехніки,

лаб., Вельчев О.І., ауд. ел./л.

Теоретична механіка, практика, Горєлова О.В., ауд. 411

ІІ

Основи електротехніки, лекція, Радюков Є.М., ауд. ел./лаб.

Теоретична механіка, практика, Горєлова О.В., ауд. 411

Основи електротехніки, лаб.,

Вельчев О.І., ауд. ел./л.

Англійська мова (факульт.), практика, Романовська О.Р., ауд. 405

ІІІ

Теоретична механіка, лекція, Биковець Н.П., ауд. 411

Навігація та лоція, лаб., Варюшкін В.І , ауд. 108

Англійська мова, практика,

Тихонова І.Ю., ауд.122

Основи електротехніки, лаб., Вельчев О.І., ауд. ел./л.

ІV

Розклад занять

професійного спрямування

«Експлуатація суднових енергетичних установок»

Ісеместр 2018-2019 навчального року

з 03.09.2018 р. по 23.09.2018 р.

1 КУРС

211-СМ

212-СМ

Числ.

підгрупа 1

підгрупа 2

підгрупа 1

Знам.

ПОНЕДІЛОК

І

Вища математика, лекція, Черкас О.А., ауд. 408

ІІ

Безпека та охорона на морі, лекція, Мазур Т.М., ауд. 408

ІІІ

Історія та культура України, лекція, Татарко І.І., ауд. 408

ІV

ВІВТОРОК

І

Нарисна геометрія та інженерна графіка, лекція, Ракитська Н.М., ауд. 408

ІІ

Фізика, лекція, Биковець Н.П., ауд. 408

ІІІ

Вища математика, практика, Черкас О.А., ауд. 408

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Бондаренко І.В.

ІV

СЕРЕДА

І

Безпека та охорона на морі, лекція, Мазур Т.М., ауд. 408

ІІ

Англійська мова, практика, Тимофєєва О.Я., ауд. 106

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. лек. 3

Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 408

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

ІІІ

Історія та культура України, практика,

Татарко І.І., ауд. 408

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. лек. 3

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

ІV

ЧЕТВЕР

І

Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М., ауд. 313

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 106

Вища математика, практика, Дрожжина А.В., ауд. 408

Безпека та охорона на морі, лекція, Мазур Т.М., ауд. 408

ІІ

Безпека та охорона на морі, лекція, Мазур Т.М., ауд. 408

Фізика, лекція, Биковець Н.П., ауд. 408

ІІІ

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М., ауд. 313

Вища математика, практика, Дрожжина А.В., ауд. 408

ІV

П’ЯТНИЦЯ

І

Безпека та охорона на морі, лекція, Мазур Т.М., ауд. 408

ІІ

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 106

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. лек. 3

Фізика, лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

ІІІ

Англійська мова, практика, Тимофєєва О.Я., ауд. 411

Нарисна геометрія та інженерна графіка, практика,

Ракитська Н.М., ауд. 313

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. лек. 3

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В., ауд. 106

ІV

2 КУРС

числ.

221-СМ

222-СМ

знам.

підгрупа 1

підгрупа 2

підгрупа 1

ПОНЕДІЛОК

І

Теоретична та прикладна механіка, лекція, Биковець Н.П., ауд. 413

ІІ

Опір матеріалів та основи надійності, лекція, Ковтун О.М., ауд. 413

ІІІ

Запобігання забрудненню морського середовища, лекція, Кірсанова В.В , ауд. 413

ІV

ВІВТОРОК

І

Інформаційні технології, лекція, Яремчук С.О., ауд. 413

ІІ

Англійська мова, практика, Константинова Т.М, ауд. 101

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. лек.3

Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

ІІІ

Запобігання забрудненню морського середовища,

практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

Англійська мова, практика, Тимофєєва О.Я., ауд. 106

ІV

СЕРЕДА

І

Термогідродинамічні процеси, лекція, Биковець Н.П., ауд. 413

ІІ

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Горєлова О.В., ауд. 413

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Термогідродинамічні процеси, практика,

Ракитська Н.М.., ауд. 413

ІІІ

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Англійська мова, практика, Тимофєєва О.Я., ауд. 413

Термогідродинамічні процеси, практика,

Ярмакі А.Х., ауд. 413

IV

ЧЕТВЕР

І

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Бондаренко І.В.

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 413

Безпека людини та навколишнього середовища, практика, Кірсанова В.В., ауд. лек.3

ІІ

Англійська мова (факул.), практика, Константинова Т.М, ауд. 106

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. лек. 3

Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.

Бондаренко І.В.

Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

Безпека людини та навколишнього середовища, практика, Кірсанова В.В., ауд. 413

ІІІ

Безпека людини та навколишнього середовища, лекція, Кірсанова В.В., ауд. 413

ІV

П’ЯТНИЦЯ

І

Англійська мова, практика, Константинова Т.М, ауд. лек.3

Англійська мова (факул.), практика, Колмикова О.О., ауд. лек. 2

Опір матеріалів та основи надійності, практика,

Ковтун О.М., ауд. 413

Інформаційні технології, лаб.,

Делі І.І., ауд. 313

ІІ

Опір матеріалів та основи надійності, практика,

Ковтун О.М., ауд. 408

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Биковець Н.П., ауд. 413

ІІІ

Теоретична та прикладна механіка, практика,

Горєлова О.В., ауд. 408

Англійська мова (факул.), практика, Тимофєєва О.Я., ауд. 413

Інформаційні технології, лаб., Делі І.І., ауд. 313

ІV

By | 2018-09-11T20:00:02+00:00 Сентябрь 2nd, 2018|Розклад|0 Comments