До уваги студентів 3 курсу скороченого терміну навчання! Терміни складання екзаменаційної сесії змінено! За консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація “судноводіння”- номер 0677577138; “експлуатація суднових енергетичних установок”-номер 0671481997

 Увага!    ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ –«ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ РОЗВИТКУ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЯКОСТЕЙ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ»  23-24 квітня 2020 року  (Інформаційний лист)   Увага!

Дата

Контр.

  3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у
12.03.20 13:40   КОНС л.2

Техн.перев.

вантажів

Максимов С.Б.

13.03.20 09:00     КОНС 306

Комерційна експлуатація судна

Тарасенко Т.В.

Субота

14.03.20

12:10   ЗАЛІК(16:40) 106  

Т.хімія

Кірсанова В.В.

ІСПИТ 307

Техн.перев.

вантажів

Максимов С.Б.

16.03.20 13:40 ЗАЛІК

Англ.мова

Желясков В.Я.

  КОНС  (15:00)  

Філософія

Байрамова О.В.

КОНС 

ДУМ

Турлак Л.П.

15:10   КОНС

Англ.мова

Желясков В.Я.

ЗАЛІК (17:00)   

Технологія мат-ів і ремонту деталей СТЗ

Ковтун О.М.

ІСПИТ 

Комерційна експлуатація судна

Тарасенко Т.В.

17.03.20 13:40 КОНС

В.математика

Чумаченко М.М.

ЗАЛІК (15:00)  

Устрій судна та МЯС

Тарасенко Т.В.

КОНС

Математичні основи СВ

Черкас О.А.

15:10 КОНС 307

Метеорологія

Черой Л.І.

КОНС 306

Теорія і будова судна

Тарасенко Т.В.

ІСПИТ (17:00)  

Філософія

Байрамова О.В.

ІСПИТ  

ДУМ

Турлак Л.П.

18.03.20 13:40 КОНС 406

Навігація та лоція

Сошніков С.І.

КОНС 408

Безпечне упр.СЕУ

Маслов І.З.

ЗАЛІК 313

НГ та ІГ

Ракитська Н.М.

КОНС (15:00)  

Фізика

Смирнова І.М.

ЗАЛІК

ОЕТ

Залож В.І.

КОНС 122

Опір матеріалів

Герганов Л.Д.

15:10 КОНСл.1

Електрообл.

суден

Радюков Є.М

ІСПИТ 307

Метеорологія

Черой Л.І.

ІСПИТ 306

Теорія і будова судна

Тарасенко Т.В.

КОНС(17:00)  

Інформ.технології

Делі І.І.

КОНС

Теоретична механіка

Биковець Н.П.

ЗАЛІК 311

ММР

Маслов І.З.

19.03.20 13:40 КОНС 307

Мор.астрономія

Черой Л.І.

КОНС

Запобігання забрудненню МС

Кірсанова В.В.

КОНС

Англ.мова

(за ПС)

Тихонова І.Ю.

ІСПИТ

В.математика

Чумаченко М.М.

ЗАЛІК 

Технологія і опір матеріалів

Ковтун О.М.

КОНСл.1

Електротехніка

Радюков Є.М.

15:10 ЗАЛІК 208

Радіотехніка і електроніка

Залож В.І.

ІСПИТ

Електрообл.

суден

Радюков Є.М

ІСПИТ

Навігація та лоція

Сошніков С.І.

ІСПИТ 

Безпечне упр.СЕУ

Маслов І.З.

КОНС

Суспільство і держава

Березовська В.В.

ІСПИТ(17:00)  

Інформ.технології

Делі І.І.

ІСПИТ

Теоретична механіка

Биковець Н.П.

ІСПИТ 122

Опір матеріалів

Герганов Л.Д.

20.03.20 13:40 КОНС

Навігація та лоція

Коротченков М.П.

КОНС

Термогідродин

процеси

Ярмакі А.Х.

КОНС

СЕУ та ЕС

Найдьонов А.І.

ЗАЛІК

ОКД та лідерство

Сорока О.М.

ЗАЛІК

Англ.мова

(за ПС)

Желясков В.Я.

КОНС(15:00)

Безпека людини та ОНС

Кірсанова В.В.

ІСПИТ  

Математичні основи СВ

Черкас О.А.

КОНС

Фізика

Смирнова І.М.

15:10 ІСПИТ 

Мор.астрономія

Черой Л.І.

ІСПИТ

Запобігання забрудненню МС

Кірсанова В.В.

ІСПИТ

Англ.мова

(за ПС)

Тихонова І.Ю.

ІСПИТ

Англ.мова(за ПС)

Желясков В.Я.

ІСПИТ

Суспільство і держава

Березовська В.В.

ЗАЛІК(17:00)  

ТВРР

Мельников Б.П.

ЗАЛІК

ОКД та лідерство

Сорока О.М.

ІСПИТ л.1

Електротехніка

Радюков Є.М.

Субота

21.03.20

13:40 КОНС

Математичні основи СВ

Черкас О.А.

КОНС

Філософія

Перчемлі І.Ф

КОНС

РНП та системи

Даниленко О.Б.

ЗАЛІК 

Суспільство і держава

Березовська В.В.

КОНС

ІТ

Делі І.І.

ЗАЛІК (15:00)

Екон.теорія

Ковальжи Н.Г.

КОНС

Філософія

Котляр Л.І.

ЗАЛІК

Метрологія та ТВ

Коваленко С.І.

15:10 ІСПИТ

Навігація та лоція

Коротченков М.П.

ІСПИТ

Термогідродин

процеси

Ярмакі А.Х.

ІСПИТ

СЕУ та ЕС

Найдьонов А.І.

КОНС

СДВЗ

Данілян А.Г.

КОНС

ЕНП

Даниленко О.Б.

ІСПИТ(15:00)

Безпека людини та ОНС

Кірсанова В.В.

КОНС

Маневрування і УС

Сошнніков С.Г.

ІСПИТ

Фізика

Смирнова І.М.

23.03.20 13:40 ЗАЛІК

Англ.мова

(за ПС)

Тихонова І.Ю.

КОНС 

СТУ та КУ

Лихогляд К.А.

КОНС

Техн.перев.вант

Максимов С.Б.

КОНС

Екон.теорія

Коваленко С.І.

ЗАЛІК

ОП та ЦЗ

Тірон-Воробьйова Н.Б.

ЗАЛІК(15:00)

ОКД та лідерство

Сорока О.М.

ЗАЛІК

Екон.теорія

Ковальжи Н.Г.

КОНС(15:00)  

ДУМ

Турлак Л.П.

15:10 ІСПИТ 

Математичні основи СВ

Черкас О.А.

ІСПИТ 

Філософія

Перчемлі І.Ф

ЗАЛІК

ПНШВ

Слюсаренко А.І.

ІСПИТ

СДВЗ

Данілян А.Г.

ІСПИТ

ЕНП

Даниленко О.Б.

ІСПИТ(17:00)   

Фізика

Смирнова І.М.

ІСПИТ  

Філософія

Котляр Л.І.

ЗАЛІК (17:00)   

Запобігання забр.МС

Кірсанова В.В.

24.03.20 13:40 КОНС

Теорія і будова судна

Тарасенко Т.В.

КОНС

ДУМ

Турлак Л.П.

ЗАЛІК

НІС

Крамаренко В.В.

КОНС

СДУ і системи

Чимшир В.І.

КОНС(15:00)

НГ та ІГ

Коваленко С.І.

КОНС

Англ.мова

(за ПС)

Тимофєєва О.Я.

КОНС(15:00)   

Теоретична та прикладна механіка

Биковець Н.П.

15:10 КОНС 

Маневрування і УС

Сошнніков С.Г.

ІСПИТ 

СТУ та КУ

Лихогляд К.А.

ІСПИТ

Техн.перев.вант

Максимов С.Б.

ІСПИТ

Екон.теорія

Коваленко С.І.

ІСПИТ  

ІТ

Делі І.І.

КОНС(17:00)  

В.математика

Черкас О.А..

ІСПИТ

Маневрування і УС

Сошнніков С.Г.

ІСПИТ(17:00)    

ДУМ

Турлак Л.П.

25.03.20 13:40 ІСПИТ

Маневрування і УС

Сошнніков С.Г.

КОНС

Устрій судна та МЯС

Тарасенко Т.В.

КОНС

Дії під час аварій

Коротченков М.П.

КОНС

Теорія та засоби упр.СЕУ

Данілян А.Г.

КОНС

Фізика

Биковець Н.П.

КОНС(15:00)

Історія та культура України

Ярмоленко М.І.

КОНС

В.математика

Чумаченко М.М.

15:10 КОНС

Морське право

Ярмоленко М.І.

ІСПИТ

ДУМ

Турлак Л.П.

ІСПИТ 

РНП та системи

Даниленко О.Б.

ІСПИТ

СДУ і системи

Чимшир В.І.

ЗАЛІК 208

Радіотехніка та електроніка

Залож В.І.

ІСПИТ(17:00)   

НГ та ІГ

Коваленко С.І.

ІСПИТ 

Англ.мова

(за ПС)

Тимофєєва О.Я.

ІСПИТ

Теоретична та прикладна механіка

Биковець Н.П.

26.03.20 13:40 ІСПИТ

Морське право

Ярмоленко М.І.

КОНС л.1

Електротехніка

Радюков Є.М.

КОНС 

Маневрування і УС

Сошніков С.І.

КОНС 208

Електроніка та ЕЗУ

Залож В.І.

КОНС(15:00)

Безпека та охорона на морі

Мазур Т.М.

КОНС

Метеорологія

Черой Л.І.

КОНС  

Термогідродин.процеси

Биковець Н.М.

15:10 ЗАЛІК  

Екон.теорія

Коваленко С.І.

 

ІСПИТ 306

Устрій судна та МЯС

Тарасенко Т.В.

ІСПИТ

Дії під час аварій

Коротченков М.П.

ІСПИТ 211

Теорія та засоби упр.СЕУ

Данілян А.Г.

ІСПИТ 

Фізика

Биковець Н.П.

ІСПИТ(17:00)   

Історія та к-ра України

Ярмоленко М.І.

ІСПИТ

В.математика

Чумаченко М.М.

27.03.20 13:40   КОНС 

ТВРР

Мельников Б.П.

КОНС

Комерційна експлуатація судна

Тарасенко Т.В.

ІСПИТ

Електроніка та ЕЗУ

Залож В.І.

КОНС

Історія та к-ра України

Ярмоленко М.І.

ЗАЛІК (15:00)     

Англ.мова

Константинова Т.М.

ІСПИТ

Метеорологія

Черой Л.І.

КОНС

СДВЗ

Данилян А.Г.

15:10 ІСПИТ

Теорія і будова судна

Тарасенко Т.В.

ІСПИТ л.1

Електротехніка

Радюков Є.М.

ІСПИТ

Маневрування і УС

Сошніков С.І.

КОНС

Автом.СЕУ

Найдьонов А.І.

ЗАЛІК

ММР

Сорока О.М.

ІСПИТ (17:00)    

Безпека та охорона на морі

Мазур Т.М.

КОНС

Морське право

Ярмоленко М.І.

ІСПИТ

Термогідродин.процеси

Биковець Н.М.

Субота

28.03.20

13:40 ЗАЛІК 208

ОЕТ

Залож В.І.

ЗАЛІК

Метрологія та ТВ

Коваленко С.І

  ІСПИТ

Історія та к-ра України

Ярмоленко М.І.

ЗАЛІК(15:00)    

Суспільство і держава

Березовська В.В.

ЗАЛІК

Безпека та охорона на морі

Мазур Т.М.

ЗАЛІК

Англ.мова(за ПС)

Желясков В.Я.

15:10 ЗАЛІК 407

Безпека та охорона на морі

Мазур Т.М.

ІСПИТ

ТВРР

Мельников Б.П.

ІСПИТ 306

Комерційна експлуатація судна

Тарасенко Т.В.

ІСПИТ

Автом.СЕУ

Найдьонов А.І.

ЗАЛІК

ОШС

Крамаренко В.В.

ІСПИТ (17:00)  

В.математика

Черкас О.А.

ІСПИТ

Морське право

Ярмоленко М.І.

ІСПИТ 211

СДВЗ

Данилян А.Г.

By |2020-03-15T22:10:03+00:00Березень 14th, 2020|Розклад|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment