Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81
Дата
Контр.
  3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у
05.10.18 16:00 ЗАЛІК
Безпечне управління СЕУ
Маслов І.З.
06.10.18 16:00 ЗАЛІК
СВПМ
Маслов І.З.
08.10.18 16:00 КОНС
ТВСТЗ і БНШВ
Маслов І.З
09.10.18 16:00 ІСПИТ
ТВСТЗ і БНШВ
Маслов І.З.
18.10.18 15:00   КОНС 307
Метеорологія
Черой Л.І.
19.10.18 15:00     ІСПИТ 307
Метерологія
Черой Л.І.
 
Субота
20.10.18
   
15:00   ЗАЛІК 106
Англ.мова
Желясков В.Я.
КОНС 307
Метеорологія
Черой Л.І.
КОНС 412
Історія та к-ра України
Ярмоленко М.І.
КОНС 407
Безпека та ох.на морі
Кузьменко М.Л.
КОНС 413
Теоретична механіка
Биковець Н.П.
22.10.18 13:10 КОНС 101
Філософія
Котляр Л.І.
КОНС 412
Укр.мова
Сорока О.М.
КОНС 408
СДУ і системи
Чимшир В.І.
КОНС 106
Англ.мова
Желясков В.Я.
КОНС 411
ІКГ
Коваленко С.І.
КОНС 307
Маневрування
і УС
Бердинських Б.В.
15:00   ІСПИТ 307
Метеорологія
Черой Л.І.
ІСПИТ 412
Історія та к-ра України
Ярмоленко М.І.
ІСПИТ 407
Безека та ох.на морі
Кузьменко М.Л.
КОНС 413
Філософія
Котляр Л.І.
ЗАЛІК 122
ММР
Сорока О.М.
23.10.18 13:10 КОНС 307
Мор.астрономія
Черой Л.І.
КОНС 411
РНП та системи
Даниленко О.Б.
КОНС 412
Історія та культура України
Ярмоленко М.І.
ЗАЛІК 122
Технологія і опір матеріалів
Ковтун О.М.
15:00 ЗАЛІК 208
Радіотехніка і електроніка
Залож В.І.
ІСПИТ 412
Філософія
Котляр Л.І.
ІСПИТ 413
Укр.мова
Сорока О.М.
ІСПИТ 408
СДУ і системи
Чимшир В.І.
КОНС 411
ЕНП
Даниленко О.Б.
ІСПИТ 211
ІКГ
Коваленко С.І.
ІСПИТ 122
Маневрування
і УС
Бердинських Б.В.
ЗАЛІК 106
Англ.мова
Желясков В.Я.
24.10.18 13:10 КОНС 412
Морське право
Ярмоленко М.І.
КОНС 122
Англ.мова
(за ПС)
Тихонова І.Ю.
ІСПИТ 106
Англ.мова
Желясков В.Я.
ЗАЛІК 412
ОКД та лідерство
Сорока О.М.
КОНС 413
Теоретична та прикладна механіка
Биковець Н.П.
15:00 ІСПИТ 307
Мор.астрономія
Черой Л.І.
КОНС 101
Запобігання забрудненню МС
Кірсанова В.В.
ІСПИТ 411
РНП та системи
Даниленко О.Б.
КОНС 106
Англ.мова
Желясков В.Я.
ЗАЛІК 208
Радіотехніка і електроніка
Залож В.І.
ІСПИТ 412
Історія та культура України
Ярмоленко М.І.
ІСПИТ 413
Теоретична механіка
Биковець Н.П.
25.10.18 13:10   КОНС 122
ТВРР
Мельников Б.П.
ІСПИТ 412
Англ.мова
(за ПС)
Тихонова І.Ю.
ЗАЛІК 413
ММР
Сорока О.М.
ЗАЛІК 101
Суспільство і держава
Березовська В.В.
КОНС 106
Англ.мова
(за ПС)
Тимофєєва О.Я..
КОНС 411
Опір матеріалів та основи надійності
Ковтун О.М.
15:00 ІСПИТ 412
Морське право
Ярмоленко М.І.
ІСПИТ 101
Запобігання забрудненню МС
Кірсанова В.В.
КОНС 412
СЕУ та ЕС
Ярмакі А.Х.
ІСПИТ 106
Англ.мова
Желясков В.Я.
ІСПИТ 408
ЕНП
Даниленко О.Б.
ЗАЛІК 122
Технологія мат-ів і ремонту деталей СТЗ
Ковтун О.М.
ІСПИТ 411
Філософія
Котляр Л.І.
ІСПИТ 413
Теоретична та прикладна механіка
Биковець Н.П.
26.10.18 13:10 КОНС 412
Математичні основи СВ
Черкас О.А.
КОНС л.1
ЕТ
Радюков Є.М.
ЗАЛІК 413
Морське право
Ярмоленко М.І.
ЗАЛІК  101
Етико-релігійна толерант.
Котляр Л.І.
ЗАЛІК 108
ОШС
Крамаренко В.В.
КОНС 106
Безпека людини та ОНС
Кірсанова В.В.
КОНС 306
Техн.перев.вантажу
Максимов С.В.
КОНС 411
Термогідродинамічні процеси
Биковець Н.П.
15:00 ЗАЛІК 101
Англ.мова
(за ПС)
Тихонова І.Ю.
ІСПИТ 122
ТВРР
Мельников Б.П.
ІСПИТ 412
СЕУ та ЕС
Ярмакі А.Х.
КОНС 413
В.математик
Чумаченко М.М.
КОНС 211
Філософія
Котляр Л.І.
ІСПИТ 106
Англ.мова
(за ПС)
Тимофєєва О.Я..
ІСПИТ 411
Опір матеріалів та основи надійності
Ковтун О.М.
Субота
27.10.18
13:00 КОНС 406
Навігація та лоція
Коротченков М.П.
КОНС 412
Термогідродин.процеси
Ярмакі А.Х.
КОНС 306
Техн.перев.вант
Максимов С.В.
ЗАЛІК 413
ММГ
Коваленко С.І.
КОНС 411
Фізика
Яремчук С.О.
ЗАЛІК 307
ОКД та лідерство
Сорока О.М.
КОНС 122
ДУМ
Турлак Л.П.
15:00 ІСПИТ 412
Математичні основи СВ
Черкас О.А.
ІСПИТ л.1
ЕТ
Радюков Є.М.
КОНС 406
Навігація та лоція
Сошніков С.І.
ІСПИТ 413
В.математика
Чумаченко М.М.
ІСПИТ 101
Філософія
Котляр Л.І.
ІСПИТ 306
Техн.перев.вантажів
Максимов С.В.
ІСПИТ 411
Термогідродинамічні процеси
Биковець Н.П.
29.10.18 13:10 КОНС
Екон.теорія
Коваленко С.І.
 
КОНС
ДУМ
Ярмоленко М.І.
ЗАЛІК
ПНШВ
Слюсаренко А.І.
КОНС
Виживання в екстр.умов.
Мазур Т.М.
КОНС
ІТ
Делі І.І.
КОНС
В.математика
Чумаченко М.М.
КОНС
КЕС
Тарасенко Т.В.
КОНС
Електротехніка
Радюков Є.М
15:00 ІСПИТ
Навігація та лоція
Коротченков М.П.
ІСПИТ
Термогідродин.процеси
Ярмакі А.Х.
ІСПИТ
Навігація та лоція
Сошніков С.І.
ЗАЛІК
ООП
Тірон-Воробьйова Н.Б.
ІСПИТ
Фізика
Яремчук С.О.
ІСПИТ
Безпека людини та ОНС
Кірсанова В.В.
ЗАЛІК
Екон.теорія
Ковальжи Н.Г.
ЗАЛІК
Метрологія
Коваленко С.І.
30.10.18 13:10 КОНС
Маневрування і УС
Сошнніков С.Г.
КОНС
Устрій судна та МЯ
Вертинський В.І.
КОНС
Забесп.НБП
Коротченков М.П.
КОНС
Електрообл.суден
Радюков Є.М
  ЗАЛІК
Екон.теорія
Ковальжи Н.Г.
КОНС
Морське право
Ярмоленко М.І.
КОНС
СДВЗ
Данилян А.Г.
15:00 ІСПИТ
Екон.теорія
Коваленко С.І.
ІСПИТ
ДУМ
Ярмоленко М.І.
ІСПИТ
Техн.перев.вант
Максимов С.В.
ІСПИТ
Виживання в екстр.умов.
Мазур Т.М.
ІСПИТ
ІТ
Делі І.І.
ІСПИТ
В.математика
Чумаченко М.М.
ІСПИТ
ДУМ
Турлак Л.П.
ІСПИТ
Електротехніка
Радюков Є.М
31.10.18 13:10 КОНС
Теорія і будова судна
Тарасенко Т.В.
КОНС
Електрооблад.суден
Радюков Є.М
КОНС
Управління судном
Варюшкін В.І.
КОНС
СКУ
Лихогляд К.А.
КОНС
ІКГ
Ракитська Н.М.
КОНС
ІТ
Яремчук С.О.
КОНС
Математичні основи СВ
Черкас О.А.
КОНС
Фізика
Смирнова І.М.
15:00 ІСПИТ
Маневрування і УС
Сошнніков С.Г.
ІСПИТ
Устрій судна та МЯ
Вертинський В.І.
ІСПИТ
Забесп.НБП
Коротченков М.П.
ІСПИТ
Електрооблад.суден
Радюков Є.М
КОНС
Теорія і будова судна
Тарасенко Т.В.
ЗАЛІК
Т.хімія
Кірсанова В.В.
ІСПИТ
Морське право
Ярмоленко М.І.
ІСПИТ
СДВЗ
Данилян А.Г.
01.11.18 13:10 КОНС
Експл.спец.
суден
Слюсаренко А.І.
КОНС
ТВРР
Мельников Б.П.
  КОНС
Фізика
Смирнова І.М.
ІСПИТ
КЕС
Тарасенко Т.В.
КОНС
ДУМ
Турлак Л.П.
15:00 ІСПИТ
Теорія і будова судна
Тарасенко Т.В.
ІСПИТ
Електрооблад.суден
Радюков Є.М
ІСПИТ
Управління судном
Варюшкін В.І.
ІСПИТ
СКУ
Лихогляд К.А.
ІСПИТ
ІКГ
Ракитська Н.М.
ІСПИТ
ІТ
Яремчук С.О.
КОНС
ІКГ
Коваленко С.І
ІСПИТ
Фізика
Смирнова І.М.
02.11.18 13:10 КОНС
ОЕТ
Радюков Є.М.
КОНС
СТУ та КУ
Лихогляд К.А.
КОНС
Комерційна експлуатація судна
Тарасенко Т.В.
ЗАЛІК
Ст.ММО
Мазур Т.М.
КОНС
Суспільство і держава
Березовська В.В.
ЗАЛІК
ТВРР
Власов І.В.
ІСПИТ
Математичні основи СВ
Черкас О.А.
КОНС
В.математика
Чумаченко М.М.
15:00 ЗАЛІК
Безпека та охорона на морі
Міщенко В.І.
ЗАЛІК
Метрологія та ТВ
Коваленко С.І
ІСПИТ
Експ.спец.
суден
Слюсаренко А.І.
ЗАЛІК
Автоматизація СЕУ
Лещев В.О.
ІСПИТ
Теорія і будова судна
Тарасенко Т.В.
ІСПИТ
Фізика
Смирнова І.М.
ЗАЛІК
ОЕТ
Радюков Є.М.
ІСПИТ
ДУМ
Турлак Л.П.
Субота
03.11.18
13:00 ІСПИТ
ОЕТ
Радюков Є.М.
ІСПИТ
СТУ та КУ
Лихогляд К.А.
ЗАЛІК
Екон.теорія
Коваленко С.І
ЗАЛІК
Радіообл. І зв’язок
Кратко В.М.
ЗАЛІК
ОП та ЦЗ
Тірон-Воробьйова Н.Б.
ЗАЛІК
Устрій судна та МЯ
Домбровський В.А.
ЗАЛІК
Безпека та охорона на морі
Мазур Т.М.
ЗАЛІК
Запобігання забрудненню МС
Кірсанова В.В.
15:00   ІСПИТ
Комерційна експлуатація судна
Тарасенко Т.В.
ІСПИТ
ТВРР
Мельников Б.П.
ІСПИТ
Суспільство і держава
Березовська В.В.
ЗАЛІК
Англ.мова
(за ПС)
Константинова Т.М.
ІСПИТ
ІКГ
Коваленко С.І
ІСПИТ
В.математика
Чумаченко М.М.
Автор |2018-10-28T19:04:12+00:00Октябрь 19th, 2018|Новини|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар