До уваги студентів 3 курсу скороченого терміну навчання! Терміни складання екзаменаційної сесії змінено! За консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Увага!    ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ –«ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ РОЗВИТКУ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЯКОСТЕЙ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ»  23-24 квітня 2020 року  (Інформаційний лист)   Увага!

Дата

контр.

час 221 222
 

 

 

 

 

01.06.2020

 

13:30 ПС

Залік

ОКД та лідерство

Сорока О.М.

elkazej

ПС

Залік

ОКД та лідерство

Сорока О.М.

elkazej

15:30 ПС

Захист КР

Термогідродинамічні процеси

Ярмакі А.Х.

ПС

Захист КР

Термогідродинамічні процеси

Биковець Н.П.

bnpdi20177

02.06.2020 13:30 ПС

Залік

Метрологія та ТВ

Коваленко С.І.

ПС

Залік

Метрологія та ТВ

Коваленко С.І.

03.06.2020 13:30 ПС

Залік

Англ.мова

Тимофєєва О.Я., Чиж С.Г.

tymofoksana, chizhsvet

ПС

Залік

Англ.мова

Колмикова О.О.

happysteinbock9997

04.06.2020 13:30 ПС

Залік

Суспільство і держава

Березовська В.В.

matcik2

ПС

Іспит

Суспільство і держава

Березовська В.В.

matcik2

05.06.2020 13:30 ПС

Іспит

Електротехніка та ЕМ

Радюков Є.М.

zoom: 332-755-0553

ПС

Іспит

Електротехніка та ЕМ

Радюков Є.М.

zoom: 332-755-0553

09.06.2020 13:30 ПС

Іспит

Економічна теорія

Ковальжи Н.Г.

 

ПС

Іспит

Економічна теорія

Ковальжи Н.Г.

 

10.06.2020 13:30 ПС

Іспит

Електроніка та ЕЗУ

Залож В.І.

https://zoom.us/j/4064439622

ПС

Іспит

Електроніка та ЕЗУ

Залож В.І.

https://zoom.us/j/4064439622

11.06.2020 13:30 ПС

Іспит

Термогідродинамічні процеси

Биковець Н.П.

bnpdi20177

ПС

Іспит

Термогідродинамічні процеси

Биковець Н.П.

bnpdi20177

12.06.2020 13:30 ПС

Іспит

Устрій судна

Тарасенко Т.В.

tarsa

ПС

Іспит

Устрій судна

Тарасенко Т.В.

tarsa

 

 

 

 

 

15.06.2020

13:30 Комісія

Залік

ОКД та лідерство

Сорока О.М.

Комісія

Залік

ОКД та лідерство

Сорока О.М.

15:30 Комісія

Захист КР

Термогідродинамічні процеси

Ярмакі А.Х.

Комісія

Іспит

Термогідродинамічні процеси

Биковець Н.П.

16.06.2020 13:30 Комісія

Залік

Метрологія та ТВ

Коваленко С.І.

Комісія

Залік

Метрологія та ТВ

Коваленко С.І.

17.06.2020 13:30 Комісія

Залік

Англ.мова

Тимофєєва О.Я., Чиж С.Г.

Комісія

Залік

Англ.мова

Колмикова О.О.

18.06.2020 13:30  Комісія

Залік

Суспільство і держава

Березовська В.В.

Комісія

Залік

Суспільство і держава

Березовська В.В.

19.06.2020 13:30 Комісія

Іспит

Електротехніка та ЕМ

Радюков Є.М.

Комісія

Іспит

Електротехніка та ЕМ

Радюков Є.М.

22.06.2020 13:30 Комісія

Іспит

Економічна теорія

Ковальжи Н.Г.

Комісія

Іспит

Економічна теорія

Ковальжи Н.Г.

23.06.2020 13:30 Комісія

Іспит

Електроніка та ЕЗУ

Залож В.І.

Комісія

Іспит

Електроніка та ЕЗУ

Залож В.І.

24.06.2020 13:30 Комісія

Іспит

Термогідродинамічні процеси

Биковець Н.П.

Комісія

Іспит

Термогідродинамічні процеси

Биковець Н.П.

25.06.2020 13:30 Комісія

Іспит

Устрій судна

Тарасенко Т.В.

Комісія

Іспит

Устрій судна

Тарасенко Т.В.

Автор |2020-05-08T22:04:28+00:00Май 8th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар