До уваги студентів 3 курсу скороченого терміну навчання! Терміни складання екзаменаційної сесії змінено! За консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Увага!    ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ –«ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ РОЗВИТКУ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЯКОСТЕЙ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ»  23-24 квітня 2020 року  (Інформаційний лист)   Увага!

Дорогі ліцеїсти воєнно-морського ліцею! Від імені директора Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» доктора технічних наук — В.І.Чимшира, від адміністрації, від професорсько-викладацького складу, від курсантської родини ДI НУ «ОМА»!
Щиросердно Вас вітаємо з таким важливим днем у вашому житті. Днем, коли ви присягнули на вірність нашому українському народу.
Слова Присяги короткі, лаконічні, зрозумілі. Але за ними важкий, тернистий шлях військового. Немає вищого блага, ніж служити своєму народу.
Сьогодні ви присягнули чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки, а, отже, поки що, чесно і сумлінно навчатися. Бо від того, наскільки ви будете фаховими військовими, залежатиме утвердження морських кордонів, захист законних інтересів моряків і звичайних Ізмаїльчан!
Шановні батькі! Щиро дякуємо Вам, що ви виховали дітей — патріотів України, які на власний розсуд прийшли навчатися в воєнно-морський ліцей! Бажаємо Вам скоріше дочекатися тієї хвилини, коли кожна Ваша дитина стане гідним офіцером нашої країни!
Шановні курсанти, Ми пишаємось Вами, і чекаємо на Вас в стінах вищого навчального закладу — ДІ НУ «ОМА», де кожний з Вас матиме можливість отримати офіцерські погони!
Пам’ятайте, Ви — найкращі, Ви — гордість Ізмаїлу, гордість нашої держави України!

Автор |2019-10-29T20:20:17+00:00Октябрь 12th, 2019|Новини|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар